Авіаквитки Мальдіви

Бюджетний варіант включає в себе тільки проживання в двох - тризірковому готелі.У цьому випадку, всі інші питання, такі як: харчування, трансфер і екскурсійні програми, цілком лягають на вас.Зате вам надається повна свобода дій і вибору програми відпочинку.Середня вартість обіду на двох чоловік складе приблизно 40-80 доларів, а вартість екскурсій - 70-120 доларів з людини.

Якщо такий спосіб відпочинку вас не влаштовує, давайте подивимося, скільки коштує тур на Мальдіви в класичному варіанті.Середня вартість тижневого туру набагато дорожче і становить 100-150 тисяч рублів на людину.Але зате, у вартість вже входить проживання в п'ятизірковому готелі, трансфер, харчування та екскурсії.

Є острівець, що Курумба, в перекладі означає "молодий кокос". Він може порадувати любителів нічного життя шикарною діскотекой.Серфінг на Мальдівах


Але повернемося трохи до початку подорожі. Як тільки борт літака заходить на посадку міжнародного аеропорту острівця Хулуле, виникає відчуття, що літак може впасти в води Індійського океану. І це аж ніяк не дивно, так як аеропорт з усіх боків оточений водою. Згодом м'якої посадки туристи вмить опиняються на причалі, оточеному водними таксі, званими дхоні або по - іншому це пересічна національна мальдівська човен, наскільки екзотична, настільки, на жаль, і повільна.

Справжній диплом про вищу освіту придбати по самій вигідній вартості на сьогоднішній день.

Яким чином виробляється електрика? Звуку дизель генератора не чутно, і танкери з дизпаливом на рейді не варті. Електроенергію ніхто сильно не економить. Спочатку ми намагалися завжди йдучи вимикати світло в бунгало, потім виявили, що після вечірніх прибирань персонал залишає світло включеним. Значить так прийнято.

До речі, прибирання проводять два рази на день (практично непомітно в відсутність постояльців) і це не зайве, оскільки рушники сохнуть дуже погано.

Залишився один варіант - на острові встановлено атомний генератор. На тому й порішили цю загадку.

Якщо ж Новий рік Ви вирішите зустріти в гостях, то Вам буде корисно дізнатися, які подарунки традиційно дарують люди один одному в цю ніч в різних куточках світу. У Греції, наприклад, можна взагалі не замислюватися, що принести на гостинець. Потрібно просто взяти великий камінь і кинути його на поріг зі словами: «Хай щастя господаря будинку буде таким же великим, як цей камінь». І господарям приємно, і гостям мучитися вибором подарунка не треба. А в Шотландії гості повинні принести з собою шматочок вуглинки, щоб кинути його в камін, таким чином, позначивши свою повагу до будинку.

Це місце, де час тече в незвичному ритмі, підвладному особливому ленному стилю, який не можна назвати ні швидким, ні повільним.Час в звичайному світі - самий невідповідний вимір: його завжди або занадто мало, або дуже вже багато.Тут його достатньо, звичне відчуття реальності накриває тільки тоді, коли вже пора повертатися.І урбаністичні настрою потужно атакують заколисане єднанням з природою свідомість.

Похожие страницы: