Де можна відпочити, щоб було недорого?

Всі країни, куди можна відправитися відпочивати, всі курорти, столиці і звичайні міста розділяють за вартістю. Це фешенебельні, з високим рівнем життя і, як правило, високою вартістю відпочинку, «середньої цінової категорії», і недорогі. Однак і вартість життя, і вартість туристичних послуг - далеко не всі показники, за якими можна визначити, де недорого відпочити за кордоном, а де відпочивати дорого.

Приклади недорогих, але мало доступних пересічним людям країн: Камбоджа і Лаос, більшість країн Південно-Східної Азії, Мексика, країни Латинської Америки, і багато інших. На жаль, переліт в ці країни може зажадати серйозних фінансових вкладень. Тому при пошуках оптимальної для відпочинку країни варто враховувати і її географічну близькість, і популярність напряму (яка часто «збиває» ціни), і вже в третю чергу - вартість самих послуг з розміщення, харчування, ціни на розваги та екскурсії.

Де відпочити за кордоном, щоб було недорого?

Якщо ви шукаєте, де відпочити за кордоном, щоб відпочинок був максимально «бюджетним», варто заощадити на перельоті. Шукайте спочатку пропозиції лоу-костерів, купуйте квитки «туди + назад», економте на послугах трансферу. Як правило, покупка всього відразу «в комплекті» обходиться дорожче.

Шукайте і поширені туристичні напрямки. Найбільш «економні» варіанти - ті, які воліє більшість людей. Це Туреччина, Болгарія, Чехія, а також найближчі країни - в «сусідок» і ціни на продукти ближче до «вихідним», і відпочинок порадує демократичністю цін.

«Смачно і недорого» обійдеться і так званий «низький сезон» в більшості країн і практично на всіх курортах. Звичайно, добиратися до Мальдівських островів або Таїланду буде як і раніше накладно, однак ваші витрати на авіапереліт покриє низька вартість готелю і приємні ціни на всі туристичні розваги.

Варіант «економимо на всьому»: де недорого відпочити за кордоном?

Щоб відпочинок був зовсім економним, варто розумніше розподіляти витрати. Крім основних витрат (віза, переліт, проживання, харчування), існує і безліч додаткових. У підсумку та ж Туреччина може обійтися в 1500 $ / чол., А може і екзотична країна «потягнути» всього на 600-700.

Хороші варіанти для економного відпочинку - Литва і Латвія, Білорусь, вдало можна відпочити в Чорногорії, Сербії.

Екскурсії будуть практично безкоштовними, якщо познайомитися з ким-небудь з місцевих. А для марнотратства, не буде підстав, враховуючи особливості місцевого зовсім не "східного" сервісу. Походити вулицями, зазирнути в магазини, посидіти в кафе, помилуватися на пам'ятники культури і навіть потрапити на парочку безкоштовних заходів напевно обійдеться дешевше, ніж проводити ночі в клубах, а вдень - оседливает верблюдів!

Серйозними витратами можуть стати покупка води (наприклад, 0.5 л у Відні на вокзалі запросто можуть обійтися вам в 3-4 євро), морозива, марочних вин або пива на дегустації, і так далі. Є туристичні квартали, і ті, в яких майже не буває «несвоїх» людей - і там ціни нижчі.

Статті витрат краще розписати заздалегідь, і строго дотримуватися запланований режим витрат. В результаті і голова буде свіже, і з'ясується, що багато де можна відпочити за кордоном «майже безкоштовно»!

Де можна відпочити за кордоном абсолютно безкоштовно?

На жаль, таких місць практично немає. Витратитися на переліт і залишити мінімум коштів на позапланові витрати і дрібнички доведеться. Однак можна отримати прожиток плюс дах над головою:

на умовах участі у волонтерському проекті,

в якості умови проживання з престарілими людьми, догляду за дітьми,

при участі в різноманітних навчальних програмах.

Вдалого вам відпочинку - і максимально різноманітних вражень! Адже не завжди задоволення від подорожі, яскраві враження та приємні емоції можна купити за гроші - іноді досить трохи проявити кмітливість і спостережливість!

Похожие страницы: