Відпочинок Гобозову на Мальдівах Фото

Мальдивы. Отдых Ольги Бузовой и Димы Тарасова. Фото и отзыв п'ятницю  
Зрозумілість chuzhie відносини і soedinyaya Серце, vedushtie populyarnogo ток-шоу Дом-2 takzhe nuzhdayutsya життя особистості.Ось і Ольга Бузова з чоловіком відправилися насолоджуватися один одним на Мальдіви.
Але Мальдвіскую казку подружжя Тарасових не можна назвати просто відпочинком - це і медовий місяць, і друге весілля одночасно.Через щільний робочий графік хлопці не могли раніше знайти вільного часу.Тому вирушили в романтичну поїздку лише в грудні 2012-року, і крім весілля відзначили на островах ще й Новий рік.Для відпочинку чета Тарасових вибрала п'ятизірковий готель Anantara Kihavah Villas. Фото: Мальдивы. Отдых Ольги Бузовой и Димы ТарасоваНа Мальдівах молодята знову принесли один одному клятви вічного кохання і вірності, але вже відповідно з місцевими традиціями.Білосніжні пляжі, безкрайній океан, блакитні лагуни, тропічні пальми - ось вони, кращі декорації для весільної фотосесії.Тарасові не забули цим скористатися і з радістю фотографувалися на тлі місцевих красот.
За словами Ольги, закохані знову поринули в романтику перших зустрічей: вони прийшли в той же ресторан, сіли за той же столик, за яким Дмитро деякий час тому підніс Оле кільце і зізнався в любові.
Варто відзначити, що подружжя вже були на Мальдівах в 2011-му році.Мабуть, ці казкові острови стали доброю традицією для закоханої пари.До слова, в 2013-му році подібний відпочинок в готелі п'ять зірок коштує близько 12 тисяч доларів.

Похожие страницы: