Яку косметику потрібно брати на море.

Досить складно собі уявити, що на відпочинок ви поїхали без крему для засмаги або сонцезахисних засобів. Однак це не повний косметичний набір, без якого просто не обійтися на відпочинку, особливо пляжному, навіть якщо в буденні дні в макіяжі та застосуванні засобів по догляду за шкірою ви дотримуєтеся принцип мінімалізму.

Шкіра повинна бути захищена.

Вище згадувалося про сонцезахисні засоби, однак вашій шкірі їх буде недостатньо. В курортних містах екологія незрівнянно краще, ніж в міському середовищі, проте, систематичне очищення обличчя потрібно і тут. Все необхідну косметику, яку потрібно обов'язково взяти на море можна приготувати заздалегідь. В Інтернет-магазині «Deovita» надається унікальна можливість придбати косметика guam купити, тут можна знайти все необхідне по догляду за волоссям, тілом та обличчям. Досить зручно захопити з собою на відпочинок універсальний мус - і макіяж змити, і очистити шкіру. Більш ніж, до речі, на курорті під рукою виявиться термальна вода, причому, скраб доцільно залишити вдома. Також для шкіри обличчя краще всього придбати спеціальний сонцезахисний крем, а не застосовувати той яким користуєтеся для тіла.

А що з очками.

Абсолютно зайвим не буде на морі крем для шкіри навколо очей. На всякому курорті від яскравого сонця будь-яка людина буде жмуритися, і навіть сонцезахисні окуляри не врятують від цієї звички.

Що коїться на голові

Волосся, також як і шкіра потребують постійного захисту, особливо від палючих променів сонця. Тому потрібно взяти з собою на відпочинок засіб для укладки, в якому є UV-фільтр. Чудово було, якби прихопили також маску для волосся, оскільки сонце плюс морська вода моментально висушують волосся.

Ефект моря.

Напевно кожен з нас, помічав, що купуючись в море, при висиханні виникає малоприємне відчуття сухості і стягнутості шкіри на всьому тілі. В цьому винна морська вода. Внаслідок цього доцільно зі звичним гелем для душу, кинути в вашу косметичку зволожуючий крем для тіла, яким потрібно користуватися постійно після душа.

зміна пріоритетів

При відпочинку на морі краще користуватися пудрою, а тональні крему залишити вдома. Туалетна вода прекрасно замінить вам улюблені парфуми. У зв'язку з тим, що манікюр через морської води навряд буде триматися довго, лаками для нігтів можна не захоплюватися. Хоча захисний засіб для нігтів, з вітамінами і кальцієм має знайти своє містечко в відпускної косметички.

З особистого досвіду

Так як я дівчина вільна і не проти познайомитися з мачо і завести легкий курортний роман. І, безумовно, помічниками в такій справі є хороший макіяж і помітні вбрання. А тому на відпочинок до моря я беру дві валізи, в яких і предостатньо одягу та косметики. Хоча, як правило, половину нарядів я все-таки встигаю демонструвати, а що стосується косметики, так більшість її залишається в сумці недоторканною. Оскільки морське повітря, сонце і вода - це найкращі друзі краси.

Похожие страницы: