Блумфонтейн - дивовижне місто Південної Африки

Блумфонтейн - одне з дивовижних місць ПАР. Він зможе розвіяти всі думки про те, що будь-яке місто Африки - це місце проживання диких племен. Все яскраво, сучасно і привітно. Часом хочеться кинути все і втекти куди-небудь від усіх турбот, які нас оточують в повсякденному житті. Одним із варіантів такого рішення може стати поїздка в екзотичні країни. Але вибір зробити не дуже просто. Адже різноманітність пропозицій колосальне. Особливим попитом в цій частині світу користується місто під назвою Блумфонтейн. 

Природа Блумфонтейна 

Він отримав цілком заслужене звання одного з найпрекрасніших міст світу. З першого погляду ця місцевість заворожує своєю красою. Все тут буквально потопає в чагарниках троянд. Близько 4000 екземплярів можна нарахувати лише в Королівському парку, заснованому самим принцом Вільямом. Є тут і Вишневий сад, який налічує близько 6000 дерев. Блумфонтейн є одним з найчистіших і доглянутих серед міст Південної Африки. Місто знаходиться в оточенні степових рівнин. Околиці повні мальовничих ферм і пасовищ. Тут зведено величезну кількість заповідних зон, так що у туриста не буде бажання постійно сидіти в своєму номері. На огляд околиць може піти кілька днів, а то й тижнів. 

Пам'ятки Блумфонтейна 

Блумфонтейн зможе стати справжньою знахідкою для любителів історичних пам'яток, які повідають багато чого про багате минуле цього міста. У цій місцевості жителі звели величезну кількість музеїв, різних за своїми напрямками і тематиками. Прогулюючись вулицями, можна знайти Музей музики Африкаанс, Музей театру, Музей літератури Африкаанс і Національний музей. 

Парк Голден-Гейт-Хайлендз 

Незважаючи на те що в Блумфонтейні багато всього цікавого, ще більше можна знайти за його межами. Любителі живої природи, безсумнівно, відправляться в Голден-Гейт-Хайлендз. Розташувався він неподалік від гори Малуті. Під час екскурсії можна наштовхнутися на дивовижних представників місцевої фауни - лисих ібісів, чорних орлів і бородатих яструбів. 

Гора КваКва в Блумфонтейні 

Для тих же, хто любить проробляти тривалі подорожі, досить цікавою буде поїздка до місцевої пам'ятки - гори КваКва. Не варто думати, що вона якимось чином пов'язана з жабами. На місцевому діалекті її назва дослівно перекладається як «біліше білого». Вся хитрість у тому, що це диво природи складається з пісковика. Здалеку здається, що гора постійно вкрита снігом. Досить цікаве видовище. 

Село Басуто 

Людям, які прагнули подивитися на самобутність африканських племен, варто відвідати село Басуто. Мешкає тут народність сото, яка зберегла свої традиції, культуру і побут. Тут можна купити різні сувеніри і дрібнички, виконані в особливій стилістиці. Гостинні жителі цього поселення зможуть здивувати своїх гостей ще й етнічними танцями та піснями. Майстер-клас з ремісничим вмінням зможе стати дуже захоплюючим заняттям. 

Старовинна англіканська церква в печері 

На кордоні королівства Лесото розташувалася старовинна англіканська церква. Це не проста споруда, оскільки храм влаштувався в печері. Свою історію ця релігійна споруда веде з 1869 року. Але колишньої розкоші тут уже не побачиш. Будова практично повністю занедбана, а за її збереженням стежить старий священик. 

Існує багато місць, які можна відвідати цього краю. Але всього словами не описати. Варто відвідати ці пам'ятки особисто. Всесвітньо відомі пам'ятки цієї країни не потребують тривалих описів. Все цінно тоді, коли пізнається самостійно.

Похожие страницы: