Відпочинок на Мальдівах - відпочинок мрії

Відпочинок на Мальдівах звучить, як пісня правда? Ближче познайомимося з цим райським местом.Ітак, Мальдівська Республіка - 1190 островів мені 26 атолів розташованих серед вод Індійського океану, берегова лінія яких становить 664 кілометр.

відпочинок на МальдівахСтоліца Мальдів місто Мале, з населенням 70 тисяч чоловік, загальна площа цієї острівної держави 300 квадратних кілометрів, на якій проживає більше 350 тисяч чоловік. З такої великої кількості островів, мешкаємо всього лише 201.
На Мальдівах немає ніякої промислової інфраструктури, там розвинене тільки рибальство, мореплавство і природно туристичний бізнес. Це рай для любителів дайвінгу, підводного плавання і тих хто любить повалятися на найчистіших пляжах далеко від суєти і людських очей.
Скільки відпочинок на Мальдівах?

Можна знайти готелі різної цінової категорії, від шикарних 5 зіркових до досить скромних тризіркових. Недорогий тризірковий номер коштуватиме в районі 200-250 доларів добу на двох. 4 зірки близько 500 доларів. Межі цінами практично немає, як немає межі переліком послуг для відпочиваючих на ексклюзивних віллах, і в п'ятизіркових готелях.
Як заощадити?

Якщо грошей на поїздку мрії в «притул», а Мальдіви так і манять, потрібно шукати, як заощадити.

Насамперед заощадити, можна купивши тур під час так званого «періоду дощів», це з травня по жовтень. У цей час ціна на тури найнижча. Але це не означає, що в цей період ви будете сидіти в Мальдівигостінічном номері і милуватися нескінченними дощами, вони швидкоплинні чергуються з прекрасними ясними днями,

Друга стаття витрат на якій можна заощадити, це звичайно ж дорога. Вибирайте не прямий переліт, а з однією-двома пересадками ціна на них значно нижчі,


Дивіться і уважно вивчайте інформацію на сайтах готелів, там публікується інформація про знижки, бонуси та різних акціях, наприклад безкоштовні екскурсії, трансфер, подарункові добу проживання і так далі
Наступна стаття економії місцеві сувеніри, ця продукція дуже дорога, наприклад футболка з принтом, коштує не менше 20 доларів, а магніт близько 5, можна або торгуватися чи не купувати;

Наступна стаття економії це спиртне. Так як ввезення спиртного категорично заборонений, то ціни на нього м'яко скажемо, досить високі. Можна просто не пити, або користуватися баром при готелі де ціна набагато нижча ніж в міні-барі номера.
Відпочинок на Мальдівах з дітьми.

Незважаючи на те, що тут немає аквапарків, та інших активних розваг спеціально для дітей, сумних, незадоволених і нудьгуючих дітей не зустрінеш.
Головні плюси:

Відмінний клімат, взимку температура повітря і води приблизно однакова 28-30 градусів в будь-який час доби.

Чистий білий пісок, прозорий, неглибокий океан.

Дітям доросліші дуже цікаво підводний світ Мальдівбудет спостерігати за мешканцями морських глибин, для чого не буде потрібно занурюватися в пучину океану, тому що, спостерігати величезною різноманітністю риб можна навіть перебуваючи по коліно у воді.

Тут практично немає отруйних комах змія проти отруйних так що за життя і здоров'я дитини можна практично не побоюватися.

Відпочинок на Мальдівах, не з дешевих. Але незабутні враження про таке романтичному, захоплюючій подорожі залишиться в пам'яті назавжди.

Похожие страницы: