Дешеві Путівки Мальдіви

Поскольку на дешевые туры на Мальдивы цены отнюдь не высоки, то многие наши соотечественники могут отправиться на отдых в это небольшое островное государство. Особенно интересным будет отдых на атолле Шавиани.Подорожі на які-небудь екзотичні острови, розташовані в тропіках - заповітна мрія багатьох наших співвітчизників.Правда, вона не завжди може здійснитися через дорожнечу путівок в такі «райські куточки» нашої планети, однак зараз на дешеві тури на Мальдіви ціни цілком помірні, що дозволяє відправитися в поїздку на атол Шавіані, що належить цій державі і розташований в теплих водах Індійського океану.

 

МальдивыПо суті справи, він представляє собою групу з 51 острова, які розташовані поблизу один від одного.Далеко не всі з них населені, а адміністративним центром цього атолу є містечко Фунаджу, куди зазвичай і прибувають туристи, що бажають провести свою відпустку на Шавіані.Цей населений пункт зовсім невеликий, а його жителі займаються тим, що обслуговують гостей.

 

Перед мандрівниками там гостинно відчиняють двері невеликі затишні готелі і бунгало, кафе і ресторанчики.Є в Фунаджу і чимало магазинів, в яких можна придбати як різні предмети першої необхідності або одяг, так їх всілякі місцеві сувеніри, зроблені з деревини і черепашок, а також тканини і намиста з акулячих зубів.

 

Слід зауважити, що атол Шавіані є одним із самих північних коралових утворень у світі.Клімат в тих широтах, де він знаходиться, такий, що їхати туди на відпочинок можна цілий рік: температура повітря там практично завжди знаходиться в межах +25 ... +28 ° С, та й вода постійно дуже тепла і кристально прозора.

 

Транспортне сполучення між островами цього атолу здійснюється на човнах, катерах або невеликих гідролітаках.Що стосується можливостей для відпочинку, то їх на Шавіані дуже багато.На великих і населених островах облаштовані чудові пляжі, всіяні найчистішим білим піском, поблизу від яких розміщуються підприємства громадського харчування.Туристи, які віддають перевагу тишу і усамітнення, можуть відправитися на безлюдні клаптики суші серед Індійського океану і там насолодитися тишею, спокоєм і відірваністю від благ сучасної цивілізації.

Похожие страницы: