Весілля на Мальдівах

Таке неординарна подія як одруження неодмінно має бути красивим і незабутнім. А що може бути красивіше, ніж весілля на Мальдівах? Декораціями для весільної церемонії служать яскравий білий пісок пляжів, синя гладь океану і зелень тропічних лісів. А для медового місяця як не можна краще підходять розкішні апартаменти для молодят в готелях або відокремлені природні покої незрівнянної краси на островах. Саме про такий початку сімейного життя мріють, напевно, всі жінки і, що вже приховувати, багато чоловіків.

Як правило, весілля на Мальдівах проводиться далеко від сторонніх очей, на одному з незаселених островів. Жениха і наречену, одягнених в національні костюми або традиційні весільні наряди, доставляють туди на човні «дони». Весільні обряди на Мальдівах відрізняються різноманітністю, проте однаково романтичні і зворушливі.

На кожному острові існує своє бачення того, якою має бути весілля на Мальдівах, молодим лише залишається вибрати прийнятний варіант. Відрізняється тривалість весільної церемонії, її зміст, а також приємні бонуси, які отримують молодята від готелю.

Наприклад, готельний комплекс Coco Palm пропонує досить тривалий обряд, який триває близько 3-х годин, розкішну вечерю і ситний сніданок після першої шлюбної ночі.

В готелі Full Moon Maldives спеціально для шанувальників дайвінгу проводиться підводний весілля на Мальдівах. Проте можна вибрати і більш традиційний варіант, що включає подорож на «дони» назустріч заходу.

Весільна церемонія, яку пропонує готель Kurumba, завершується вечерею з друзями на безлюдному острові.

А готель Meedhupparu Island Resort відправляє молодят на безлюдний острів одних, щоб вони могли без перешкод насолодитися медовим місяцем

У тих, хто вибрав готель Hilton Maldives Resort & SPA, весілля на Мальдівах відбудеться або в човні посеред лагуни, або на пляжі з подальшою прогулянкою на розкішній яхті.

В готелі Olhuveli із заходом сонця тільки починається обряд одруження, а ніч молоді проводять на прикрашеному відповідно до місцевими звичаями шлюбному ложі.

Навіть тим, хто вже давно одружений, Мальдівські острови дають шанс освіжити в пам'яті весільне хвилювання, пройшовши обряд повторення обітниць.

Весілля на Мальдівах не є офіційною, і шлюб не має законної сили в інших державах. Однак по красі та силі почуттів, які обуревают молодят, романтична церемонія не має аналогів. Тим більше, що ви можете привезти з собою весільні сукні Київ і привнести свою родзинку в весільну церемонію на Мальдівах.

Похожие страницы: