Недорогі тури на Мальдіви

Мальдіви представляють собою прекрасне острівна держава. Тут ви зможете зіграти на чистих золотистих пляжах, насолоджуватися активним відпочинком і дайвінгом. Дане держава надає великі можливості для незабутнього проведення часу. Багатий підводний світ приваблює сюди велику кількість дайверів. Природа цього архіпелагу вражає своєю красою, в багатьох місцях вона збереглася в своєму первозданному вигляді. Це райське місце, де ви відкриєте для себе новий світ відпочинку. Тут панує спокій і умиротворення, яке так необхідно жителям великих міст. На цій острівній державі добре розвинений туризм, тому з розміщенням і захоплюючими екскурсіями проблем не виникне. Дивно те, що рельєф даного архіпелагу постійно змінюється, з'являються нові острови і зникають старі, тому й підрахувати точну кількість островів неможливо. Але одне можна сказати з повною упевненістю, що це казкове острівна держава, яка вражає своєю красою. Тут вас чекає незабутній відпочинок.

Мальдіви є кораловим архіпелагом, який знаходитися в Індійському океані. Цей архіпелаг складається з приблизно 2000 коралових островів, з їх числа тільки 202 жилих. Точна кількість островів складно визначити, оскільки деякі з них йдуть під воду, а інші з'являються. Туристичні курорти розташовані на 87 островах, які надають незабутній відпочинок і безліч розваг. Столиця перебувати на острові Мале. Безліч туристів прагнути потрапити на Мальдіви. На багатьох островах природа збереглася в своєму первозданному вигляді. Тут вас чекає тепле море і комфортне проведення часу. Тури на Мальдіви дуже доступні. Тут кожен знайде відпочинок для себе. На Мальдіви приїжджають цілими сім'ями, закоханими парочками або великими компаніями. Тут туристам надається безліч розваг.

На пляжах можна займатися водними видами спорту. Прекрасні коралові острови Мальдів подарують вам незабутнє проведення часу. На багатьох островах панує гармонія і спокій, які так необхідні жителям великих міст. Тут ви зможете відпочити від суєти і повсякденності, занурившись в абсолютно новий для себе світ. На Мальдівах багато готелів різної категорії. Тут завжди є де розміститися і відпочити. Кожен туристичний острів є окремим курортом, який надає великі можливості для будь-якого виду відпочинку, від активного до спокійного і утихомиреного. Тут активно розвинене підводне плавання, адже підводний світ Мальдів просто розкішний. Велика розмаїтість риб і коралів приваблює сюди безліч дайверів. Державною мовою є дивехи. В турагенствах і більшості готелів говорять по-англійськи. У туристичних зонах можна почути англійську, французьку, німецьку, італійську, японську мову. Грошовою одиницею є руфія і Лаару. Тут 12 руфій приблизно дорівнює 1 долару США. Оплата в готелях і розважальних центрах найчастіше проводитися за допомогою кредитних карток. Кредитні картки тут використовуються частіше грошової валюти, тому її можна навіть не міняти. Чисельність населення складає приблизно 395 тисяч чоловік. Основною релігією є іслам, через що слід знати деякі правила поведінки. У цій країні заборонено ввезення алкоголю, нудизм, збір коралів і їх вивезення. Для відвідин Мальдів віза не потрібна, вона ставиться безкоштовно після прибуття і дійсна протягом 30 днів.

Похожие страницы: