Гарячі Тури на Мальдіви Ціни

Гарячі тури на Мальдіви, ціни

Якщо ви закохані без пам'яті - один в одного або в дайвінг, не настільки важливо, вам потрібно зробити всього дві речі: купити тур на Мальдіви і чарівно відпочити! Адже Мальдіви - це справжнє диво!

 

Про країну Мальдівська республіка

 

Мальдівська республіка розташувалася в Південній Азії на 1190 коралових островах - Аттол в Індійському океані.Її столицею є найбільший, тому що єдине місто архіпелагу - Мале.
Погода на Мальдівах спекотна і волога, температура повітря протягом року коливається від 17 до 32 градусів.З червня по серпень - сезон дощів. Все говорить про те, що тури на Мальдіви з Москви - чудова можливість втекти від холодів і негоди і насолодитися справді райським відпочинком.
Що стосується релігії, місцеві жителі в більшості своїй суніти.Це одне з традиційних ісламських течій.

 

Курорти Мальдівської республіки

 

Чого гріха таїти, вартість туру на Мальдіви коливається від $ 1500 до $ 3000 залежно від пори року, обраного курорту, готелю і багатьох інших дрібниць, мелочиться в яких не варто - довгоочікувана відпустка має бути ідеальним!  
Основні курорти мають досить кумедні назви: Арі, Мале, Вааву, Баа, Раа, Нуну, Шавіані, Лавіані, Мііму, Лаам, Сііна.

 

Що стосується розваг, тут все пов'язано з водними розвагами та пляжним відпочинком: дайвінг, серфінг, так звана «екскурсія-рибалка», прогулянки на яхті або польоти на гідроплані - вибирайте, що вам більше до душі.Підводний світ на Мальдівах разючий, тому любителям-підводникам пірнати - НЕ перенирять.Ну а наземна атмосфера, млосні заходи сонця і шум прибою можуть стати ідеальними декораціями для медового місяця.Якщо ви зі своєю половиною вирішили злітати на Мальдіви і вже вивчаєте тури, розраховуйте на те, що ціни на двох мають розкид від $ 3000 до $ 6000.

 

Як дістатися до Мальдівської республіки

 

Ви вже знаєте, скільки коштує тур на Мальдіви і згорає від нетерпіння потрапити на узбережжі Індійського океану якнайскоріше? Регулярні рейси «Москва - Мале» здійснюють по середах і суботах авіакомпанії «Трансаеро» і «Аерофлот».Зарубіжні компанії здійснюють перельоти з пересадкою в Коломбо, Дубаї або Сінгапурі.Як би там не було, а летіти вам доведеться не менше 9 годин.

 

Віза в Мальдівська Республіка

 

Громадянам Російської Федерації та СНД віза не буде потрібно.

 

Мова Мальдівської республіки

 

Національна мова - діверхі, але освічена частина населення Мальдівської республіки, що має безпосереднє відношення до туристичного бізнесу, говорить англійською та арабською мовами.

Похожие страницы: