Мальдіви - одне з улюблених місць відпочинку для туристів з усього світу

Ах, ці чудові Мальдіви! .. Сама назва розсипаних щедрою рукою Господа коралових островів в Індійському океані звучить як музика, а вже відпочинок на Мальдівах обіцяє незрівняне ні з чим задоволення. Адже недарма їх називають не інакше ніж «рай на землі» - в цьому немає ні краплі перебільшення.

Закрийте очі і уявіть собі вид з невеликого бунгало - замість банальної готелі (втім, упорядкований готель теж не виключається): високі перисті пальми з дозріваючими на них кокосами, спокійний смарагдовий океан і цятки човнів і вітрильників, білосніжний пляж з ніби просіяним піском ... Словом, блаженні екваторіальні тропіки, де цілий рік літо - і куди авіарейсом по путівці від турфірми вас можуть доставити в будь-який час року, всього за кілька годин.

Мальдіви привабливі як для любителів пасивного відпочинку - байдикувати, загоряючи на пляжі, і будувати замки з піску, так і для тих, кому не сидиться на місці і хто звик черпати задоволення повної ложкою. Відпочинок на Мальдівах передбачає заняття різними видами водного спорту: серфінг, слалом, швидкісний плавання під вітрилами, каное, водні лижі, парасейлінг (політ а парашуті за катером) та інші.


Крім того, Мальдіви - відмінне місце для підводного плавання, недарма сюди з'їжджаються дайвери з усього світу - і початківці, і досліджених глибинах багатьох морів.

Підводний світ Мальдівських островів надзвичайно гарний: чиста прозора вода, пологі спуски, барвисті коралові сади ... Тут водиться безліч тропічних рифових риб, тунці, баракуди, китові акули, а ще восьминоги, морські зірки, черепахи. Годування скатів - одне з улюблених розваг туристів.

Змагатися з дайвінгом може хіба що риболовля у відкритому морі - човен і спорядження можна взяти в оренду.

Поки чоловіки віддаються своїм улюбленим хобі, жінки можуть подбати про себе: лікувальні ванни, косметичні процедури, масаж, спа - практично кожен готель пропонує все це в комплексі. А потім, як водиться, зробити шопінг по магазинах.

Сувеніри, які можна привезти з собою з відпочинку на Мальдівах - це різноманітні вироби з кокосової шкаралупи, морських черепашок, черепашьх панцирів, акулячих і дельфінових зубів, а ще унікальні циновки з очерету - подібних не роблять більш ніде.

Пам'ятайте, що Мальдіви - мусульманська країна, тому рекомендується носити скромний одяг, а якщо виникне бажання позагоряти або купуватися голяка - вибирати для цього віддалені місця.

Похожие страницы: