Мальдіви Фотографії

• Острова-курорти >> (11 фото)  

Правила фотографування на Мальдівах

 

Правила, що стосуються фотографування на Мальдівах, дуже прості.Фотографувати не можна в Музеї Мале і в мечетях, а також в тих місцях, де ви бачите дорожній знак із зображенням перекресленою фотокамери.Головним чином слід проявляти обережність поблизу будівлі Служби національної безпеки в Мале - це біле, схоже на фортецю будова розташована в задній частині парку на узбережжі.Повз нього йде дорога в Ісламський Центр. Роблячи портретні фото, особливо в острівних селах, обов'язково запитайте дозволу.Не ображайтеся, якщо хтось зніяковіє і відповість відмовою. На островах краще надати вести переговори вашому Мальдівському гідові - він пояснить місцевим жителям, навіщо ви хочете зробити фото, і все для вас організують.Плати за фото ніхто не очікує.

 

Для здійснення комерційної фотозйомки необхідно отримати дозвіл Міністерства інформації, мистецтва і культури.На Мальдівах часто працюють кіногрупи з різних країн. Список відносяться до цього питання правил і постанов можна отримати в Міністерстві.Плату за зйомку не стягують.

 

По п'ятницях у другій половині дня в султанському парку ви можете побачити Мальдівських фотографів, які чекають гуляють туристів, щоб зробити моментальний сувенірний знімок.Ця послуга платна, фото доставляють в парк на наступну п'ятницю або привозять за вказаною вами адресою в Мале.

Похожие страницы: