Ще недавно Маафуші був типовим Мальдівським поселенням

Лазівка, яка допомогла мені розвінчати цей міф, стара як світ - відпочинок «дикунами», тобто не на Резорт (ціна на які часто стартує від $ 1,5 тис. За добу), а на островах, населених місцевими жителями.
Один з таких - Маафуші, невеликий острів в межах Південного атола Мале, який знаходиться в 25 км від аеропорту. Покрити яку можна за 1,5 години на звичайному трехдолларовую поромі, який курсує між столицею Мальдів Мале і Маафуші раз в день. Можна дістатися і швидше, на спідботе - невеликий моторному човні, яка довезе тебе всього за 30-40 хвилин і $ 160. Якщо поспішаєш, можна дістатися ще швидше - хлопці з готелю Venturo домчать до місця призначення за 20 хвилин. Які саме частини залишаться від тебе - це вже інше питання (навіть невеликі хвилі у відкритому океані дадуть фору будь-яким американських горах). Компроміс між швидкістю і бюджетним - розділити спідботе з іншими попутниками. По дорозі назад ми так і зробили - розділили суму на сімох.

Ще недавно Маафуші був типовим Мальдівським поселенням: з бідними різнокольоровими халупками, купами сміття на вулицях, а також забороною на бікіні і алкоголь. Але, як і в іншій мусульманській туристичної мецці - ОАЕ - ця заборона потихеньку відійшов у небуття. Зараз не тільки на основному пляжі острова White Shell, а й на будь-який з п'яти з половиною безіменних вулиць Маафуші можна споглядати такі улюблені нашими туристками міні і сукні-сіточки. Стосовно другої «проблеми», то недалеко від острова дрейфує «алколодочка» з баром на борту. Дістатися туди можна абсолютно безкоштовно на човні готелю Kaani Beach, попередньо перемігнувшісь з місцевим «дилером» на ресепшн. Звідки я це дізналася? Правильно, від російського туриста, який не знає жодного англійського слова, але «алколодочку» знайшов вже на другий день відпочинку.

Незважаючи на невеликий розмір (1,27 на 0,26 км), острів повністю укомплектований: є головна вулиця з магазинчиками, де можна купити все - від сувенірів і екзотичних фруктів за ціною «для своїх» до одягу; міський безкоштовний пляж з пальмами, білосніжним піском, бірюзовою водою і кораловим рифом; пристойна аптека з фармацевтом-чарівником, який по жестах може зрозуміти, що з відвідувачем не так, і навіть в'язниця. Любителі екстриму можуть безперешкодно поспостерігати, як за тюремним огорожею кволі мальдівські «зеки» копають картоплю під наглядом загрозливого вигляду дівчини, озброєної великий і страшною паранджею.

Похожие страницы: