Поїхати на Мальдіви

Мальдивы, куда лучше поехать?Мальдіви - одне з найзагадковіших місць на землі, яке облюбували забезпечені туристи з усього світу.Чому забезпечені? Відпочинок на Мальдівах - задоволення не з дешевих.

 

Унікальність Мальдів в тому, що тут кожен острів являє собою окремий готель.

 

Прилетівши до столиці острівної держави місто Мале, ви потім будете добиратися до свого острова-готелю на катері або гідролітаку.Кожен острів-готель має свою «родзинку», на деяких з них ми зупинимося докладніше.

 

Найбагатший мальдівський курорт - Ваббінфару. У місцевому розкішному готелі, який входить до холдингу найпрестижніших азіатських готелів «Banyan Tree», зупиняються найбагатші люди планети.Ваббінфару призначений для пляжного та сімейного відпочинку.

 

Нічну життя тут ви не зустрінете.Її взагалі трохи на Мальдівах. У цьому плані, мабуть, виділяється острів Барос.Молодіжну атмосферу там забезпечують в основному європейські туристи - англійці і німці.

 

У комфортабельності і розкоші з Ваббінфару змагається Куди-хура.Готель на цьому острові спроектований за принципом бунгало, розкиданих по всьому острову.Кожне бунгало має свій власний басейн. Куди-хура може запропонувати найвищий рівень сервісу на Мальдівах.Більш демократичні ціни ви можете знайти на острівці Олувеллі. Тутешній готель також обладнаний під бунгало, в яких зупиняються в основному економні японці.

 

Велассару ідеальний для весільного відпочинку. Тут проводять церемонії одруження, які, втім, мають символічний характер - вони не дійсні в інших країнах.Відвідуючи Мальдіви, не забувайте про те, що це хоч і ліберальне, але все ж ісламську державу.

 

нудизм тут офіційно заборонена, і загоряти топлес на острівцях може тільки Курамата.

 

Велассару також славиться не тільки своїми шлюбними церемоніями.Острів є кулінарною столицею Мальдівських островів. Періодично тут проводяться різні конкурси та змагання серед кухарів, які з'їжджаються на острів з усього світу.Якщо вам пощастить, можете потрапити на острів якраз під час одного з цих конкурсів і покуштувати страв, про які до цього навіть і не чули.

 

І, нарешті, дайвінг. У принципі будь maldivskij Island Hotel підходить для цього класів, але серед дайверів Osobo популярних курортів Batala, Élliadu, Alavelli.

Похожие страницы: