Мальдіви Україна

Віза України malьdivи
10 місць, які обов'язково потрібно побачити кожному  
1. Тунель кохання, Клевань, Україна  
Зрощені гілки дерев утворили на відрізку залізниці біля селища Клевань природний тунель у формі арки.Існує повір'я: якщо закохані загадають тут бажання, воно обов'язково збудеться.За тунель кохання регулярно ходить поїзд, який і обламиает зростаючі гілки дерев, і арка зберігає форму.
2. Село в болотах Білого Нілу поблизу Бор, Джонглей, Південний Судан.Ян Артюс-Бертран.  
У південній частині Филлипин, на архіпелазі Сулу живуть племена Badjaos, яких ще називають «морськими циганами».Вони залежні від риби, збору молюсків та перлів, тому живуть в селах на довгих палях  
3. Вечногорящее місце Дарваза. Туркменія  
Є незвичайне місце на планеті, де вже близько 40 років вирує пожежа.Розташоване це місце в Туркменістані і іменується Дарваза, що в перекладі означає "двері".Це місце виглядає як кратер в глибину до декількох сот метрів. Це місце Дарваза горить, точніше горить газ в його глибині, вже десятки років і причиною тому стала людина, а точніше його безвідповідальні дії.Коли це незвичайне місце спробували пробурити, щоб дістатися до порожнини, то все бурильне обладнання провалилося і виявилося під землею.
4. Море зірок на острові Ваду, Мальдіви  
На тих, хто опинився на березі вночі, вид мерехтливих зірок у хвилях залишає незабутнє враження.Такий люмінесцентний ефект справляє мешкає у воді фітопланктон.
5. Острівці Ваббінфару, Атоли Північного Мале, Мальдіви  
Уявіть, наскільки приємніше жити нема на суші, а в морі - посеред океану.
6. Бамбуковий ліс, Кіото, Японія  
Зарості бамбука спрямовуються в небо на висоту 30 метрів.А вітер, б'ючись об пустотілі стебла бамбука, створює невелику вібрацію, тому по всьому лісу розноситься гучний звучання, який поєднується з шелестом листя.
7. Поля тюльпанів. Голландія

Похожие страницы: