Пригода за океаном

Жага подорожей найсильніше захоплює в студентські роки. Це час багато звикли називати найщасливішим у своєму житті. Однак, щоб зробити цей період свого життя по-справжньому яскравим і повним пригод, мало просто протирати штани на студентській лаві. Потрібно діяти і стукати в усі двері, адже це дійсно час можливостей і відкриттів. Можна зосередитися на навчанні і стати кращим студентом або, навпаки, прогулювати пари в компанії бешкетних однокурсників. А можна спробувати щастя з Work and Travel USA.

Молоді амбітні студенти прагнуть подорожувати, знаходити корисний досвід заводити нових друзів. Однак часто виходить так, що потрібно вибирати щось одне і жертвувати іншим. Але чи добре знають молоді люди, буквально вчора відчули себе дорослими, чого вони дійсно хочуть від життя? Щоб зрозуміти це, потрібно не вибирати, а приміряти на себе кожну роль, яка їм цікава.

Програма Work and Travel USA - це можливість, яку не варто упускати. Згідно з програмою студенти можуть відправитися в США працювати на все літо. Працюючи довгих 3 або 4 місяці далеко від сім'ї і друзів, студенти знаходять такий необхідний їм досвід, заводять нові корисні та цікаві знайомства, вчаться спілкуватися в людьми, а також вдосконалюють знання англійської мови, яке їм дуже знадобиться в майбутньому.

Програма була заснована в 60-х роках минулого століття, щоб познайомити іноземних студентів з життям американського суспільства. Перший час брати участь у програмі могли тільки студенти із Західної Європи, але з кінця 90-х років в Work and Travel USA бере участь багато студентів з України, Росії, Казахстану, Туреччини, Бразилії, Ямайки та інших країн. Головна умова для участі - навчання на денній, заочній або стаціонарній формі у вищому навчальному закладі, а також володіння англійською мовою на розмовному рівні. Брати участь у програмі можуть студенти від 19 до 28 років. Організатори не обмежують кількість поїздок студентів у США за програмою Work and Travel USA, тобто можна хоч щоліта їздити працювати за океан.

Згідно з програмою учасник отримує візу США, яка дає право йому трудитися в будь-якій сфері, крім медичної. Найчастіше вакансії є в сфері обслуговування. Однак, якщо Ви можете знайти роботу самостійно, звернувшись за допомогою до друзів, що живуть з США, програма залишає за Вами це право. Якщо ж такої можливості немає, то організатори самі знайдуть Вам роботу.

Звичайно, це задоволення не безкоштовне. У нашій країні є багато компаній, що займаються організацією поїздок за програмою Work and Travel USA. Кожна може попросити у Вас різну суму грошей. Приблизна вартість за 3-4 місяці знаходження в США за програмою складе 1 тис. Доларів США. Як правило, ці гроші студенти швидко відпрацьовують, і більшість привозять додому самостійно зароблені гроші. Але все ж гроші - не головна перевага програми. Основні плюси - це можливість самостійно подорожувати і отримати безцінний досвід.

Студентські роки - час змін і загальної переоцінки життєвих цінностей, це час, коли потрібно інвестувати в себе. Work and Travel USA - це один з мільйона цеглинок, які в майбутньому стануть міцним фундаментом Вашої успішної життя.

Похожие страницы: