Враження і факти про Мальдівських островах

Сподіваюся, що я Вам не дуже-то набрид. Ще кілька рядків і прощаємося до наступної країни. Але поки ми ще на Мальдівських островах, тому ... І це все про них.

таємничий острів

Вид на лагуну з ресторану

Взагалі-то у зв'язку з островом залишилося кілька загадок. В середині острова за стилізованим забором знаходяться господарські споруди і житла обслуговуючого персоналу. Чи є персонал корінними жителями цього острова - невідомо. Якщо є, то чому в готелі працюють тільки чоловіки і ніколи не видно місцевих жінок?

Яким чином виробляється електрика? Звуку дизель генератора не чутно, і танкери з дизпаливом на рейді не варті. Електроенергію ніхто сильно не економить. Спочатку ми намагалися завжди йдучи вимикати світло в бунгало, потім виявили, що після вечірніх прибирань персонал залишає світло включеним. Значить так прийнято.

До речі, прибирання проводять два рази на день (практично непомітно в відсутність постояльців) і це не зайве, оскільки рушники сохнуть дуже погано.

Залишився один варіант - на острові встановлено атомний генератор. На тому й порішили цю загадку.

Все про те ж

Чому наші в найближчі десятиліття не виграють чемпіонат світу з футболу? Тому що на острові розміром 200 метрів на 300 метрів знайшлося місце для невеликого футбольного поля (розміром з хокейну площадку), на якому щовечора людина 10-12 місцевих жителів ганяли м'яч. А могли б побудувати на цьому місці ще кілька бунгало і заробити грошей.

дьюті фрі

Після екскурсії в Мале ми вже вирішили, що з сувенірами у нас буде повний облом. Виручив дьюті фрі. Там можна щось підібрати, і ціни цілком адекватні. Зверніть увагу, що іноді місцеві наклеюють види островів на якісь європейські продукти (цукерки, шоколадки і т.п.), але вони від цього не стають місцевого виробництва. Таке невелике лукавство.

шлях додому

На зворотному шляху пересідали в Дубаї. Годин п'ять спустошували той дьюті фрі. Рейс з Дубая в Москву більше скидався на чартер (основну частину пасажирів складали відпочилі співвітчизники). Хоч і той же еміратського обслуговування на вищому рівні, але: серветки на початку польоту дали НЕ матерчаті, а паперові; порядку було менше, а суєти більше; один зі стюардів був російським (що само собою визначало склад перевезених цим рейсом пасажирів).

Безумовно, поїздка через Емірати на Мальдіви дуже сподобалася. Так, я в общем-то і не бачив ніде відкликання, в якому хтось сказав, що йому не сподобалося на Мальдівських островах. Сподіваюся, що і мої статті принесуть комусь користь.

Так що купуйте путівки на Мальдіви і щасливого Вам відпочинку!

Похожие страницы: