Фотографії з Відпочинку на Мальдівах

Мальдивские острова Відпочинок на Мальдівах дозволить вам насолодитися незайманою, первозданною чистотою природи і красою цього унікального куточка.Мальдіви - це місце, де воістину «райський відпочинок» з'єднаний з якісним сервісом і гідним комфортом.

 

Екзотичний відпочинок на Мальдівських островах

 

Відпочинок на Мальдівах - це синє небо і безмежний океан, білосніжний шовковий пісок, ласкаве сонце і млість в оточенні дивовижної природи.

 

Розваги на Мальдівах

 

Щорічно мільйони туристів приїжджають сюди на відпочинок, Мальдіви заслужено вважаються одним з найкращих у світі місць для підводного плавання.Тут є всі умови для цього: безлюдні острови, кристально чисті, теплі води, незліченна кількість рифів і різноманіття морських мешканців.

 

Любителів активного відпочинку тут чекають різноманітні водні розваги: ​​плавання на катамарані, віндсерфінг, водні лижі, парасейлінг.Риболовля подарує азарт і, може бути, багатокілограмовий улов.

 

Незабутнім стане і весільну подорож на Мальдіви, відпочинок тут запам'ятається молодятам на все життя: усамітнення для двох, яке охороняє величезний пляж, кристально чисте море, ласкаве сонце, тепле повітря, красиві коралові рифи.Також на острові молодята можуть знову пройти обряд одруження, який буде організований за іншими традиціям - це справжнє екзотичне пригода.

 

Чудовий і свято на Мальдівах з дітьми.Тут є сімейні готелі, в яких все чудово облаштовано для відпочинку дітей.

 

Мальдіви

 

Географічне положення

 

Знаходиться Мальдівський архіпелаг в Індійському океані в 680 км на захід Шрі-Ланки.До складу архіпелагу входять 1190 островів, які об'єднуються в 26 атолів.З 200 жилих, 100 островів вважаються туристичними курортами. Столиця республіки - Мале.

 

Кліматичні умови

 

Клімат тут вологий і теплий.Середньорічна температура повітря +30 С, води - +26 С

 

Час

 

З московським часом влітку різниця становить +1 година, а взимку - +2 години.

 

Мова

 

Державним є мальдівський мову, а в туристичних зонах широко застосовується для спілкування англійська.

 

Релігія

 

Основна релігія на Мальдівах - іслам.

 

Одяг

 

Вирушаючи на відпочинок на Мальдіви, найкраще запастися х / б одягом, зручними сандалями або босоніжками, а також головним убором, сонцезахисними окулярами.

Похожие страницы: