Куди податися у лютому

Лютий - місяць, який продовжує напрямки відпочинку характерні для січня.

У Європі можна покататися на лижах.

Погрітися на сонечку і поплавати - найдешевший варіант звичайно являє відпочинок в Єгипті, проте в 2011 році на увазі політичних подій у цій древній країні пірамід весь лютий рейси не здійснювалися.

Відмінним варіантом придбати нові враження є автобусні тури по Європі, неспішне життя європейських міст в кінці зими дозволить Вам насолодитися справжнім колоритом кожного міста, будь-то романтичний Париж, демократичний Амстердам або душевна Прага.

В італійських містах Венеції та Вероні в лютому проводяться різноманітні карнавали, таким чином, Європа прощається з веселощами напередодні Великого посту.

І звичайно, на іншому кінці планети - в Бразилії, саме в лютому, проходить знаменитий карнавал в Ріо-де-Жанейро, це феєричне видовище - кольорові вози, музиканти, танцюристи і танцівниці в приголомшливих костюмах, запальна музика цілодобово, конкурси і затягує ритм загальних веселощів. Свято життя Вам забезпечений!

+30 І вище Вас чекає в таких країнах, як Таїланд, Куба, Домінікана, Шрі Ланка, Мальдіви.

Взагалі на Мальдівських островах кращим сезоном для відпочинку вважається саме «зима», океан в цей час року досить спокійний, а погода суха і радує сонцем.

Похожие страницы: