Як можна відсвяткувати весілля на Мальдівських островах

Не за горами знаменна подія у вашому житті - весілля. Багато хто мріє про те, як відправляться в приголомшливе весільну подорож. Сьогодні сфера послуг є дуже різноманітною. Ви можете не тільки звернутися до допомоги таких фахівців, як ведучий на корпоратив або весілля, але яскраво і незабутньо відсвяткувати своє одруження в незвичайних краях. Таких, наприклад, як Мальдівські острови.
Можливості для свята

Тут можна провести найоригінальніші весільні церемонії, у яких буде особливий, тропічний колорит. Важлива особливість островів полягає в тому, що тут є найрізноманітніші можливості, що дозволяють зіграти весілля. І всі варіанти будуть по-справжньому приголомшливими.
Вінчання під водою

Відмінний варіант проведення весільного вінчання - підводна церемонія. Люди, які цікавляться дайвінгом, знають, що Мальдівські острови є одним зі світових центрів такого відпочинку. І тому подібні вінчання проводяться тут все частіше. На острові існують особливі клуби, які спеціалізуються на подібному варіанті одруження. Звичайно, масштаб свята буде визначатися вашими бажаннями і можливостями. Наприклад, якщо у вас є необхідні кошти, то вам можуть бути запропоновані:
мініатюрна підводний човен;
гідролітак.

Така церемонія буде незабутньою, в цьому немає сумнівів.
Традиційне мальдівськоє вінчання
Такий варіант церемонії є другим за популярністю. За кілька днів до свята молодята користуються послугами спа-салонів, а потім їм призначають дату церемонії. Весілля такого типу проводиться під час заходу, наречений і наречена одягаються в яскраві національні вбрання, після чого їх з гостями відвозять на маленький острів. Після клятви вірності проходить барвисте подання, в ході якого наречений і наречена слухають Мальдівську музику. Їм також пропонується професійний ведучий на весілля. Кращий період, коли слід святкувати весілля на Мальдівах, - це час з середини грудня до квітня, коли погода ідеальна.

Похожие страницы: