Мальдіви Відпочинок з Дітьми Відгуки

Мальдивский пляж   Якщо Ваш відпустку видався взимку, якщо серед морозної або сльотавої зими Ви і Ваша дитина мрієте про море, якщо від майбутнього відпочинку ви чекаєте, насамперед, відновлення сил, комфорту і спокою - Мальдіви ідеальний вибір для Вашої подорожі!  

Повірте, ми не даремно зараховуємо Мальдіви до одного з найпрекрасніших місць для відпочинку з дітьми.Ось кілька пунктів, і ознайомившись з ними, Ви напевно переконайтеся в правильності вибору багатьох наших туристів.

 

Але спочатку пролог: з дитиною на Мальдівах Ви завжди будете почувати себе персоною VIP.Емоційний настрій складно передати словами, але зверніть увагу, як одночасно двоє-троє з екіпажу допомагають дитині перебратися з пристані на катер.Як засинає прямо за столом, втомленому від вражень п'ятирічному сноркеллю офіціант приносить блюдо, прикрашене смішними пиками (ну співаєш ж трохи, а потім спи!).А за вечерею вже другий офіціант: ложкою, стаканчиком, своєї власної чорної веселою фізіономією розважає однорічного мандрівника, мама якого швидко зорієнтувалася в ситуації і згодовує дітенку покладену порцію пюре.Слова "for child" на цих островах набувають вигляду магічного заклинання на будь-який випадок життя, і по поверненню на батьківщину ви ще довго відвикати від усвідомлення своєї винятковості.

 

Купание на МальдивахБільш раціонально, переваги відпочинку з дітьми на Мальдівах можна описати так:

 
     
  • Чудовий клімат, який в зимові місяці відрізняється рівним теплом з температурою повітря 28-30 градусів і 27-28 градусів - води.Вдень і вночі. Якщо додати до цього, що зима на Мальдівах суха, то стає зрозуміло, чому на цьому курорті не зустрінеш застуджених дітей.
  •  
  • Ідеально білий пісок, невеликий прозорий океан з бірюзовою хвилею, велика кількість зелені - загалом, все те, що ми завдяки рекламі стали називати "Баунті".Що ще треба дитині від моря?
  •  
  • Старші діти тут стають справжніми дослідниками морських глибин.Для чого в самі глибини занурюватися зовсім необов'язково. Навіть стоячи по коліно у воді, тут можна спостерігати за кольоровими рибками і навіть побачити справжню (ну, правда, невелику) акулу.
  •  
  • Тропічних курортів багато. Але Мальдіви із тих унікальних місць, де ви можете не побоюватися за дитину, що бігає босоніж по траві.Мальдіви практично стерильні, тут немає змій, ніяких отруйних рептилій і комах.Власне ...
  •  

Похожие страницы: