Відпочинок за кордоном на Новий Рік

Кожного з нас цікавить питання: як провести новорічні свята? Є безліч варіантів, хтось виїжджає в сільську місцевість, щоб стати ближче до природи і зануритися в колорит сільського життя, а хтось віддає перевагу проводити відпочинок за кордоном на новий рік на фешенебельних курортах Туреччини, Єгипту, Греції, Канарських і Мальдівських островах.

Найчастіше туристи вибирають відпочинок за кордоном на Новий рік в Швеції, Фінляндії, Таїланді, Індонезії, Марокко, Австрії, Чехії, Словаччини, Чорногорії. У Швеції та Фінляндії ви можете покататися на лижах і оленячих упряжках. Любителів гірськолижного спорту підкорять курорти Австрії, Чехії, Словаччини, де Ви зможете насолодитися красою зимових карпатських вершин, і альпійських долин. Хто воліє екзотику Сходу, може вибрати відпочинок за кордоном на новий рік в Марокко, Тунісі, Індонезії, Туреччині, Таїланді і навіть В'єтнамі. Відвідування Балі в новорічні свята теж не стане великою проблемою, треба лише заздалегідь оформити всі необхідні документи. І тоді проведена новорічна чарівна ніч залишиться надовго у вашій пам'яті.

Відпочинок за кордоном на новий рік вражає своєю різноманітністю і колоритом. Ви можете в новорічну ніч побувати в будь-якому куточку планети. Опишемо деякі з них. Німеччина може запропонувати використання при святкуваннях старовинних обрядів і традицій, які збереглися ще з середніх віків і до сих пір строго дотримуються обивателями. Вам запропонують традиційне святкове блюдо - смажений гусак в яблуках.

Любителям романтики і шампанського - Франція запропонує ряд затишних готелів на березі Середземного моря, де ви зможете в романтичній атмосфері провести новорічні свята. Новинкою стала пропозиція туристичних операторів клієнтам морських і річкових круїзів уздовж узбереж європейських країн. Теплохід пройде по повноводним річках і каналах країн Європи. Ви зможете відразу відвідати Балтійське море, Швецію, Латвію, Литву, Естонію, Фінляндію.

Хто воліє гостинність і кавказьку кухню - відпочинок за кордоном на Новий рік пропонується провести в Грузії. М'який клімат чорноморського узбережжя і гірські вершини Кавказу, неповторні грузинські вина і надзвичайно колоритна кухня не залишать байдужими гурманів. Знамените кавказька гостинність ви будете пам'ятати весь рік і захочете повторити його наступного року.

Для бажаючих зануритися в минуле пропонуємо екскурсійні тури на Кубу. Досить високий сервіс, чистий пісок і прозора блакитна тепла вода Карибського моря, екзотичні напої та новорічний карнавал дуже сподобаються всім незалежно від віку. Хто читав пригодницькі романи про флібустьєрів, можуть спробувати справжній кубинський ром, а так же закурити натуральну кубинську сигару. Ці товари тут виробляють на експорт.

Похожие страницы: