Мальдіви Відгуки про відпочинок

Фото

Відразу обмовлюся, що готувалися заздалегідь, і все пройшло ідеально.
З готелів особливо не вибирали, тому що в Курумба до нас їздили наші близькі родичі і їм все сподобалося.
Тур на сім'ю (2взр + дитина) 12 днів, FB нам обійшовся в 269, 500.

 

Зробили трохи більше 2, 5 тис.фотографій на дзеркалку з хорошими об'єктивами, як опрацюємо викладемо деякі.

 

Після перельоту у нас не було бажання кудись ще летіти на гідролітаку або плисти на човні ще годинку інший.Шлях від аеропорту до острова зайняв 10 хвилин на катері - і от Ви на місці.

 

Зовсім не важливо який тур оператор, т.к. після зустрічі в порту ви йдете на стійку готелю, реєструєтеся, і з цього моменту Ви спілкуєтеся тільки з представниками готелю.

 

Близькість готелю до аеропорту безумовно відчувається, тому що поруч злітають літаки - АЛЕ! Перші 2 дні ми на літаки увагу звертали, а в наступні дні забули.При цьому в останні дні відпочинку літаки були навіть деяким різноманітністю :) Від гідролітаків Ви не врятує ніде, т.к. вони літаю скрізь.

 

Острів компактний, трохи овальний.Неспішним кроком я проходив його повністю щодня за 15 хвилин. Все чисто і у відмінному стані.В останні дні ходив навіть у технічну зону в центрі острова (резервуари з водою і диз паливом, генератори, водопідготовка, очисні) і навіть там немає нічого страшного і ніякого запаху.

 

Персонал готелю та обслуговування вище всіх похвал. У будь-який час вирішуються всі питання.Номер прибирається 2 рази на день. Всі ванні приналежності постійно поповнюються і немає необхідності що-небудь привозити з собою.

 

Номери являють собою окремі будиночки. Ми перед заїздом попросили показати всі варіанти, і нам без проблем надали вибір.Усередині все у відмінному стані з супер ванними. Є невдалі будиночки з точки зору розміщення на острові по відношенню до пляжу.

 

Пляж / пісок і захід в воду відмінні практично скрізь за винятком декількох частин острова.
Про красу рифів і риб говорить той факт, що поблизу лежать готелі привозять на човнах для снорка і дайвінгу саме до Курумба.

Похожие страницы: