Активний Відпочинок на Мальдівах

Мальдивы

Дайвінг

 

Хто з Раза НЕ ispytyval Холод nevesomosti, pogružaâs в Блакитний бездонний, прямо на вас pojmeta всі 100% Kakie Це neperedavaemye Холод.Це інша реальність, зовсім несхожа на нашу.  
Різнобарвний світ яскравих фарб, надзвичайно різноманітний і прекрасний підводний світ - все це не перестає дивувати і зачаровувати всякого, хто хоч одного разу занурився (у прямому і переносному сенсах цей слова) в "морський космос".
Мальдівські острови - це "мекка" підводного плавання, визнана дайверами з усього світу.Повірте, це дійсно так.

 

МальдивыМальдіви - одне з тих небагатьох місць, де будь, від новачка до майстра, знайде прекрасні умови для підводного плавання.На курортах працюють спеціальні школи як для тих, хто готується до свого першого занурення, так і для досвідчених аквалангістів.Навіть новачки можуть занурюватися в місцях з м'якими коралами, пологими схилами і безліччю тропічних риб.Досвідченим дайверам надається можливість нічного занурення і дрейфу в підводному перебігу, а також до їх послуг безліч крутих стін, печер і навіть затонулі кораблі.

 

Поплавати під водою на Мальдівах можна скрізь - і в лагуні близько курорту, і на віддалених рифах.

 

На Мальдівах - 26 атолів, що складаються з безлічі маленьких коралових островів.Кожен атол оточує велику лагуну глибиною 40 - 90 м. Спокійна вода в лагуні створює сприятливі умови для формування розгалужених і рифообразующих коралів, де водяться близько 900 видів тропічних риб.

 

В лагунах є протоки, що розрізають зовнішні рифи, і протоки за лагунами, що розділяють атоли.І в протоках і в протоках - сильна течія, що забезпечує багатство морської флори і фауни, а пологі схили з виступами служать притулком для безлічі риб, крабів і омарів.У протоках є прекрасні можливості для дрейфу; глибина проток - більше 200 м.Протоки бувають і дрібні, і дуже глибокі.

Похожие страницы: