Оренда Яхти Мальдіви

Для справжніх цінителів розкішного відпочинку ми розробили авторські програми подорожей по Перу - магічною країні з багатющою історією.

 

Один із пропонованих маршрутів - «Слідами древніх інків» * з російськомовним гідом (12 днів/11 ночей):

 

Ліма (3 н.) - Куско (3 н.) - Священна Долина (2 н.) - Місто-привид Мачу-Пікчу (1 н.) - Пуно (2 н.)

 

Вартість подорожі (12 днів/11 ночей) - від 10712 USD на людину (при турі на 4 особи з двомісним розміщенням).

 

Ліма по праву може вважатися містом-музеєм, зважаючи неймовірного різноманіття пам'яток, площ і власне музеїв.Для того щоб ознайомитися з усіма визначними пам'ятками перуанської столиці, необхідно зупинитися мінімум на рік.Однак деякі з них за їх красу і унікальність слід виділити особливо.І у Вас буде можливість відвідати найзначніші будівлі та пам'ятники, щоб вивчити архітектурну самобутність міста. Крім історичних пам'яток у Вас буде унікальна можливість випробувати кулінарні можливості Перу в кращих ресторанах в кожному місті.

 

У програмі подорожі у Вас не раз з'явиться можливість спостерігати Перу з висоти пташиного польоту:

 
     
  • На літаку над пустельній долиною Наска, відомою своїми гігантськими фігурами, залишеними тут колись древніми індіанцями, що жили задовго до інків.Ви дізнаєтеся, що інки цілком могли освоїти повітроплавання і винайти повітряні кулі ще тисячу років тому, що ймовірно і допомагало їм у проектуванні гігантських зображень.Однак це всього лише одна з десятків можливих версій, і можливо, вивчивши всі факти, Ви навіть зможете запропонувати свою.
  •  
  • Знову піднявшись у повітря, тепер на вертольоті, Ви гідно оціните гірські круті вершини колись неприступної цитаделі інків Чхоквекуірао, що в перекладі з мови кечуа означає «Золота колиска».Покриті снігом схили гір здивують кожного, розбещеного за кілька днів понад теплим кліматом Ліми.
  •  
 

Куско - місто інків і колоніальної архітектури.Тут крім усього іншого знаходиться собор Санто-Домінго, побудований на руїнах инкского храму Коріканча (Храм Сонця).У 1950 році, сильний землетрус зруйнував частину собору, і оголило древні стіни храму, які сьогодні являють навіть більш значиму пам'ятка, ніж власне собор.Тутешня архітектура - як давня, так і сучасна креольська, неймовірно колоритна.

Похожие страницы: