Купити Палаючий Тур на Мальдіви

Чи реально купити гарячий тур
     
  • Час перельоту: Переліт з Москви на Мальдіви займає близько 8 5-9 годин
  •  
  • Ціни на тури в Мальдіви в 2014: від 43 500 рублів.на людину (з Москви)
  •  
 

Мальдівські острови здатні подарувати туристам незабутній відпочинок в оточенні незайманої тропічної природи.Гості Мальдівських островів приділяють час пляжного відпочинку, знайомству з природними та архітектурними пам'ятками, а також підводному плаванню.

 

Курорти Мальдів

 

Пляжні. Лідерами серед курортів Мальдівських островів є атоли Лавіані, Північний Мале, Даалу, Південний Мале, Баа і Арі.

 

Клімат

 

На Мальдівах спостерігається вологий тропічний клімат.«Мертвого» сезону на архіпелазі практично не буває - тут майже весь рік стоїть гарна погода.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Поїздка на Мальдівські острови дозволяє туристам зануритися в світ первозданної природи і насолодитися проживанням в розкішних готелях і високим рівнем обслуговування.Будь атол Мальдівських островів являє собою маленький шматочок тропічного раю з білосніжними пляжами, кокосовими пальмами і унікальною фауною.Найчастіше на атолі є всього один чотири-або п'ятизірковий готель, що відповідає запитам найвимогливіших туристів.Розкішні апартаменти для відпочиваючих оснащуються ресторанами, СПА-салонами, тренажерними залами, басейнами і барами.Сьогодні багато туристів розглядають Мальдіви як ідеальне напрямок весільного туризму.

 

Aktivnoe заняттям. Відпочинок на морі - недалеко edinstvennyj вид відпочинку, kotorym можна замовити на Мальдівах.Цей напрямок високо цінується любителями дайвінгу, адже морська фауна Мальдів здатна вразити своїм багатством навіть самого досвідченого дайвера.Любителі підводного плавання зазвичай вибирають для занурень атоли Північний і Південний Мале, Даалу і Лавіані - тут спостерігається велике скупчення коралових рифів.Популярним видом спорту на Мальдівах також є серфінг.

 

Пам'ятки.Любителям природних пам'яток рекомендується відправитися на екскурсію по атол Мальдів.Поціновувачам архітектури сподобається поїздка до столиці островів, Мале.

Похожие страницы: