Мальдіви шикарна природа, золотий пісочок і чудові готелі и цена теплоизоляция

Можна нескінченно довго розповідати про те, як прекрасні Мальдіви, але краще один раз їх побачити, ніж сто раз подивитися на фото і відео. 1190 екзотичних островів в акваторії Індійського океану стали справжнім райським куточком на земній кулі. Тут все так, як у рекламі батончика «Баунті» - шикарна природа, золотий пісочок і чудові готелі з високим рівнем сервісу. А що ще потрібно для гарного відпочинку?
Ціни на відпочинок на Мальдівах

Субекваторіальний клімат Мальдів з частими мусонами - це запорука того, що протягом року погода на Мальдівах зберігається теплою і приємною для туристів. Температура повітря тримається на рівні 25-30 градусів тепла, але іноді вона псується сильними короткочасними літніми зливами. Але в період зими Мальдіви - це місце з дивовижною погодою, сухою і теплою і тому як не можна краще підходять для приємного відпочинку з дітьми або романтичного відпустки вдвох. Погода на Мальдівах розташовує до приємним екскурсіям та релаксації в мальовничих екзотичних місцях архіпелагу. Ціни на відпочинок на Мальдівах все ж залишаються на рівні «вище середнього», і поки що доступні тільки самим забезпеченим туристам. Для порівняння, тиждень на двох в кінці грудня обійдеться в 27-30 тисяч гривень, а за путівкою до Єгипту можна полетіти в цей час на недельку за 10-12 тисяч за двох. Але якщо ви твердо вирішили зробити собі таке свято, то питання про те, скільки коштує відпочинок на Мальдівах, слід задавати вже наприкінці літа, щоб узяти поїздку по акціях раннього бронювання і заощадить до 30%.


Відгуки про відпочинок на Мальдівах

Звичайно ж, головне питання, яке цікавить туристів, які зібралися на відпочинок на Мальдівах - що є і куди піти. Кухня островів насичена морепродуктами і рибою, рисом і екзотичними фруктами і власне майже повністю складається з цих продуктів в самих різних поєднаннях. Ті продукти, які у нас вважаються розкішшю, тут такі ж звичайні, як у нас картопля і капуста - краби, лангусти, молюски - це щоденна їжа. А ось курку або м'ясо їдять тут тільки по святах.

Так як до 7 століття нашої ери жителі Мальдів сповідували буддизм, вони залишили цікаві пам'ятки архітектури для нащадків. Це величні храми, які приймають туристів, а також стародавні ринки, які функціонують за кілька століть. Також Мальдіви - це рай для дайверів, які знайдуть тут тільки найяскравіші емоції від чудового підводного світу.

Національна мова Мальдів - діхейскій, але так як цивілізація давно відвідала ці місця, можна з упевненістю заговорити з місцевими жителями англійською мовою, і вони вас зрозуміють. Відвідуючи країну, звичайно ж не забудьте про шопінг - відпочинок на Мальдівах запам'ятається вам і цим заняттям. Товари народного промислу, в тому числі сувеніри з екзотичних для нас зубів акули і шикарних черепашок стануть найкращим презентом для ваших друзів. Купуючи корали, беріть сертифікат, так як для туристів є за пре на самостійну їх видобуток. Також слід враховувати той факт, що відпочинок в Мальдівах обійдеться вам в суму без візи, але на зворотному шляху в аеропорту з вас знімуть обов'язковий туристичний збір у розмірі $ 10.

Похожие страницы: