Які сувеніри привезти в подарунок

Мальдівські острови - безпрограшний вибір, якщо ви хочете насолодитися красою природи, добре провести час і зануритися в світ мрій і романтики. Повернувшись із подорожі, вам напевно захочеться поділитися своїм щастям з друзями і близькими. У цьому вам допоможуть всілякі сувеніри.

На Мальдівах можна знайти як дешеві, так і дорогі товари, які володіють неповторним місцевим колоритом.

Найбільш популярний матеріал, для виготовлення сувенірів - це дерево. З нього роблять статуетки риб і тварин. Окремо слід сказати про човни дхоні (традиційному морському транспорті місцевих жителів). Їх копії всіляких розмірів захоплюють своєю неповторністю і продуманістю кожної деталі.

На Баа ви можете придбати покриті кольоровою глазур'ю прикраси та одяг з якісного бавовни.

Атолл Меему порадує любителів підводного світу. Місцеві жителі добувають корали і використовують їх для виготовлення виробів і прикрас. Таких браслетів і бус ви не зможете купити більше ніде. Виробами з коралів і черепашок здивує і атол Аліф-Аліф.

У багатьох місцевих магазинах можна знайти вироби, покриті перламутром. Це вишуканий і дорогий подарунок, який не може не викликати захоплення.

Циновки з очерету - відмінна річ для дому. Їх висока якість - запорука того, що виріб буде прикрашати ваш будинок не один місяць.

Якщо ви шукаєте екзотичний сувенір, зверніть увагу на зуби акули. Вони продаються тут часто-густо. Ціни на них варіюються залежно від розміру. Невеликий зуб, який можна носити як брелок, коштує зовсім недорого, а за великий доведеться віддати чималу суму.

Туристам заборонено вивозити з островів перли, чорні корали, вироби з панцира черепахи і мешканців моря.

В процесі покупки ніколи не орієнтуйтеся на спочатку названу ціну. Більшість торговців готові з радістю знизити її тому, хто виявить наполегливість.

Похожие страницы: