ціни Мальдіви

отдых на Мальдивах цены Кажуть про відпочинок на Мальдівах і мають на увазі дорогий відпочинок.І це так. І нікуди не дінешся з підводного човна - варіантів «піти в 7-11 і купити вермішель Доширак» - тут немає.Я буду говорити про відпочинок на Мальдівських островах, але не торкнуся приїзду до столиці Мале і проживання в гестхаусі з виїздом на народних поромах по островах, де живе місцеве населення і відсутні пляжі.Тобто про недорогому відпочинку, якщо його можна назвати відпочинком - я нічого не скажу, так як просто нічого про це не знаю.

 

Визначтеся: навіщо вам потрібно на Мальдіви.  
- Якщо привід приїзду на Мальдіви це шпилька в карті світу будь-яку ціну, то я вас пошкодую.
- Якщо привід відвідування Мальдів важлива подія в житті - даний матеріал для вас і можливо мій невеликий досвід перебування на одному з Мальдівських островів в готелі 5 здезд виявиться вам корисним.

 

Основна маса відпочиваючих приїхала сюди перший і - як я підозрюю - востаннє.Не тому що погано. Ні, тут дуже красиво, тихо, затишно, чисто і ...... дорого.Тому що на такі поїздки гроші відкладають і до них довго готуються.Ціни на Мальдівах кусючі і це треба прийняти як даність

 

Цены Мальдивы На острові багато пар: медовий місяць, подія (наприклад День народження дитини або джек-пот) яке вирішили відзначити яскраво і незабутньо, весілля (тут на острові Lankanfushi під це добре сервіс заточений), старички відхопити тур-пакет за спеціальною акції, люди шукають усамітнення, цікаві типу мене.

 

Деяка кількість любителів дайвінгу - про них нічого не скажу, так як зараз не сезон на Мальдівах і мені їх трохи шкода: дайв відкладають через хвилювання моря і дощів.

цены на отдых Мальдивы Да, на Мальдивах дорого. Дорого неоправданно и я не могу найти этому объяснение.Але це доконаний факт і це треба прийняти і пробачити.  
Дорого майже все: вода, спиртне, їжа, житло, послуги, трансфер  
Деякі речі напрочуд мене цілком влаштовують за ціною: філе тунця, яке ми споживаємо тут і в сирому і в трохи обпеченому вигляді - дешевше ніж у Москві і звичайно ж щойно з моря

 

Ціни на Мальдівах складаються з базової ціни, яку можна прийняти остаточної, але це не завжди.До базової ціни додається 10% сервісний збір і 8% ПДВ. Можна відразу вважати +20% до базової ціни до рахунку в ресторанах, до рахунку за послуги (екскурсії, сувеніри і тд) і готелях.

Похожие страницы: