Відпочинок у Мальдівської Республіці готель Sun Island Resort & Spa 5 зірочок

Мальдіви, мають офіційну назву як Мальдівська Республіка - це держава Південної Азії, розташована на групі коралових островів в Індійському океані, перебуває на півдні від Індії і 700 кілометрах від острова Шрі-Ланка в південно-західному напрямку. Столиця Республіки - м Мале.
Середньорічна температура на Мальдівах становить +28 С. Максимум денної температури - +32 С, а мінімум нічний - +25 С.


Населення Республіки невелике, близько 339,3 тисячі осіб, основною частиною, близько 90% представлена індійцями і сингалами, і 9% арабами. Основною релігією тут є іслам суннітського толку, який не так строгий порівняно з іншими державами. До хіджабу тут ставляться більше, як до традиції, дозволяючи місцевим дівчатам більш відкритий одяг. Нерідко можна побачити дівчину в короткій спідниці. До приїжджих туристам ставлення місцевого населення дуже дружелюбне, не забуваючи, що основна частина доходу держави - це туризм.


Курорти Мальдів мають як азіатську, так і європейську кухню, а багато 4-х і 5-ти зіркові готелі можуть запропонувати ще й індійську, італійську, китайську.

Готель Sun Island Resort & Spa 5 * розташовується в 107 кілометрах від міжнародного аеропорту на одному з найбільш мальовничих островів Мальдів Nalaguraidhoo. Один з найкращих і великих, він має 350 готельних номерів різних категорій у вигляді одноповерхових бунгало на воді. Номери мають обробку сучасними матеріалами і світлої деревиною. 


Готель має великий інфраструктурою різних послуг і розваг, має високоякісний сервіс. Тут найбільший на Мальдівських островах басейн з прісноводної водою, розрахований і на малюків, і на взрослих.5 ресторанів і 10 барів пропонують висококласну кухню. Мається центр для різних видів водного спорту, в тому числі і для занять дайвінгом, і, звичайно ж, прекрасний спа-центр.

Похожие страницы: