Відпочинок на Мальдівах Відгуки 2013

Гидроплан Maldivian Air Taxi маршрут: Москва - Москва - Мале - Medhufushi Island Resort - Мале - Москва - Санкт-Петербург

 

Мальдівська 2011thВступ

Вибираючи куди б поїхати у весільну подорож, багато обов'язково подумають про Мальдівах.Це не найдешевший відпочинок, але, безсумнівно, відмінно вторить духу романтики медового місяця.Ось і ми зупинили свій вибір на Мальдівах і абсолютно про це надалі не пошкодували.При цьому необхідно відзначити, що особисто я далеко зовсім не прихильник пляжного відпочинку.Так-так, відпочинок на Мальдівах можна назвати зовсім вже пляжним або «овочевим»: тут саме чудове - це дивовижна природа і особливо підводний світ.Але про це трохи пізніше.  

По Мальдивам в Інтернеті досить важко знайти зрозумілі й повноцінні відгуки.Тому я постараюся описати відпочинок на Мальдівах максимально повно, забезпечивши цінниками, порадами і, звичайно, фотографіями (як, втім, і інші самотури =)), відповісти на всі питання, які у нас самих виникали перед подорожжю.

 

На гідроплані до готелю

Звідки б ви не летіли на Мальдіви, Ви приземлитеся в аеропорту Мале - столиці Мальдівських островів.Аеропорт є, по суті, теж окремим островом. А столиця здасться Вам, швидше за все, іграшковою.Так, це цивілізоване місто, так, з хмарочосами, але при цьому він весь влізе в один кадр фотоапарата. Вид на Мальдивы с гидроплана  

Гідроплан мальдівський Air Taxi

 

Вид на Мальдіви з гідроплана

 

Мале - столиця площею 2 кв.км

 
Мальдіви. Довідка  
Мальдіви (Мальдівська Республіка - Maldives) - держава, розташована на групі з 20 атолів посеред Індійського океану.Ланцюг атолів розтягнулася з сервера на південь і складається з 1192 коралових острова, з яких заселені всього 200.Населення країни - близько 300 000 чоловік. Столиця Мальдівських островів Мале є єдиним містом і розташована на острові площею 1, 9 квадратних кілометрів! Клімат дуже комфортний - температура +25-30 градусів цілий рік.Час випереджає московське на 1 годину (+1). Офіційна мова - діверхі. Валюта - руфія (всі ціни в готелях в доларах США). Висота будь-якого острова - не більше 3 метрів над рівнем моря. Мале - столица площадью 2 кв.км Кажуть, що років через 50 океан повністю поглине Мальдіви.Океан З Мале до готелю (кожен готель - це окремий острів) добиратися доведеться або на катері, або на гідро-літаку.Вибирайте готель подалі від столиці - тоді точно полетите на гідроплані, а це дійсно стоять відчуття.За час польоту (30-45 хвилин) насолодитеся приголомшливими видами і встигнете зробити кілька хороших кадрів і відеороликів.Аеропорт гідро-літаків знаходиться на тому ж острові, що й основний аеропорт - туди Вас доставлять на мікроавтобусі.Відразу скажу: країна - дуже цивілізована, тут є все, що потрібно.Мальдівци практично всі говорять по-англійськи, хоча звичайно з різним успіхом =)  

Океан Готелі на Мальдівах. Medhufushi Island Resort. Котедж на палях

, як тільки гідроплан сяде в повідомленні свій острів-готель, ви стикаєтеся понять, Що Попа а саме спосіб, де знижуються.Білий пісок, пальми, прозорі води Індійського океану смарагдового відтінку, легкий бриз, що снують тут і там рибки, усміхнений що зустрічає персонал.Взагалі, треба сказати, куди б ти не пішов на острові, всюди тобі щиро раді.Крім корінних мальдивцев на Мальдівах працюють люди з Індії,  
Бангладешу, Балі. Готель на Мальдівах можете підібрати на букінгу. Видається, що всі готелі однаковою зірковості приблизно одного рівня, сервіси / екскурсії схожі.Ціни тут все в USD (якщо зберетеся в Мале - тільки тоді Вам знадобляться місцеві руфії).Тягати гроші по острову не має сенсу - екскурсії, рахунки з ресторану, сувеніри, коротше, все записується на номер Вашої вілли.Так що можете сміливо покласти всю готівку до кінця поїздки в сейф і розплатитися за все сповна при чек-ауті.

У нас був готель Medhufushi Island Resort. Відмінний за співвідношенням ціна-якість п'ятизірковий готель.Дуже затишно, красиво, все є. Пінг-понг, фітнес, школа дайвінгу. Ресторан годує «від пуза» :) Виходячи з цього, рекомендую брати напів-пансіон (HB) - мега сніданки / вечері, вдень є через спеку не дуже хочеться.При бажанні можна завжди докупити обіди на місці, а ще краще замовити обід в номер, якщо захочеться перекусити ;) - все одно вийде дешевше, ніж повний пансіон.

Похожие страницы: