Оренда велосипеда: альтернативна екскурсія

Що вибрати: автобусну екскурсію, пішу прогулянку по місту, а може, прогулянку на катері вздовж берега? Ці питання часто виникають у туристів, які тільки прибули в місто, і хочуть побачити якомога більше. Добре, якщо під час подорожі Ви зупиняєтеся в кожному місті на кілька днів. Але що якщо час обмежений, а огляд центральних вулиць - не те, про що мріялося? Що ж, рішення цієї задачі просте - прокат велосипедів.

Якийсь час у містах на велосипедах каталися тільки діти, а дорослих на цьому засобі пересування можна було побачити тільки за містом. Тепер же велосипедний рух набирає обертів і міцно входить в будні сучасних європейських міст. Більш того, деякі з них зуміли перетворити велосипед в символ міста.

Напевно, тільки лінивий не знає, що рай для велосипедистів знаходиться в Амстердамі. Цей затишний місто, колись відомий переважно вулицею Червоних ліхтарів, став Меккою для прихильників екологічного транспорту. Саме прогулянка на велосипеді по вуличках столиці Нідерландів дозволить Вам на деякий час відчути себе місцевим. Весь Амстердам пошматована велосипедними маршрутами, і щоб не заблукати, краще обзавестися картою. Також не забудьте про таку важливу деталь, як замок. Не дивлячись на те, що велосипеди в місті є майже у кожного, все одно є шанс, що велосипед вкрадуть. Найзручніше орендувати велосипед у центрі міста. По-перше, тут безліч агентств з оренди, а по-друге, починати і закінчувати маршрут в центрі дуже зручно.

Друге місце серед найбільш пристосованих міст для велосипедистів займає Копенгаген. Місцеве населення дуже печеться про екологію, а тому всіляко пропагує прогулянки на велосипедах. У столиці Данії велосипедів настільки багато, що вони тут конкурують з автомобілями: для велосипедистів вже встановлені спеціальні світлофори, так що будь-який, що осідлав залізного коня, дійсно відчуває себе рівноправним учасником дорожнього руху. Найприємніше, що для прогулянки на велосипеді в Данії Вам не знадобляться гроші. Оренда велосипедів тут безкоштовна. На будь-якій з 125 велосипедних парковок Копенгагена Ви можете взяти велосипед, залишивши в заставу 20 крон, які повернуть Вам, коли Ви повернете велосипед.

Замикає трійку лідерів Берлін. Вранці на вуличках міста можна побачити цілі сім'ї на велосипедах, які поспішають у своїх справах. Відома на весь світ дисциплінованість німців позначилася і на культурі пересування на велосипедах. Велосипедисти тут повинні рухатися виключно по велосипедних доріжках і в жодному разі не заїжджати на пішохідну частину. Те ж стосується і пішоходів: їм суворо заборонено заважати руху велосипедистів на відведених для них доріжках. Однак, суворі правила не заважають німцям і гостям міста насолоджуватися прогулянками на велосипедах.

Здорово, що сьогодні багато міста пропонують туристам велосипедні прогулянки. Такий відпочинок не тільки наповнить Ваше життя яскравими картинками і приємними спогадами, а й зміцнить фізичну форму.

Похожие страницы: