Відпочинок на Мальдівах Київ

Ви, любите екзотичні місця на нашій планеті? Тоді поспішайте відвідати Мальдівські острови, «Квітка Індійського океану» воістину райський куточок у повному розумінні слова.

 

Мальдівська республіка розташована в водах Індійського океану на південний захід до Індії та Шрі-Ланки, це більше 1000 островів, більшість з яких нежилі.Ще недавно ці остова були закриті для туристів, зараз вони є одним з головних напрямків для любителів воістину бірюзових вод, коралових рифів, білих піщаних пляжів, буйних фарб всіляких рослин, дивного безлічі екзотичного підводного світу.

 

Високий рівень комфорту в поєднанні з красою природи, шумом хвиль, найпрекраснішим видом безлічі коралових островів приваблюють більш 200тис.туристів на рік. Тут справді можна відволіктися від шуму сучасних міст, забути про життєві проблеми і побути в гармонії з красивою безлюдній природою.Клімат відповідний для відпочинку цілий рік, температура повітря +25 - +30 ͦ С, температура води 24-27 С, але найкращі кліматичні умови для туристів з листопада по кінець квітня.

 

Мальдівський столиця островів є місто Чоловічий, де letaût кілька авіакомпаній.Віза ставиться по прильоту, вона безкоштовна на 30 днів.

 

Місцеве населення дуже гостинне,-це мальдівці та індіанці.Мови для спілкування: мальдівський, англійська.

 

ТУР НА МАЛЬДИВЫ С АВИАПЕРЕЛЕТОМ С КИЕВА: HOTEL KURUMBA MALDIVES 5*Релігія - мусульманська держава, тут панують закони ісламу.У сім'ях від 4 до 7 дітей, населення строго дотримується посту під час рамадану, молитви повторюються до 5 разів на день.

 

Кухня на Мальдівах різноманітна складається з азіатської та європейської.В основному страви з рису, морепродуктів і різних прянощів.

 

Всілякі розваги знайдуться тут для будь-якого туриста.Острови розташовують до спокійного відпочинку, але знайдеться при бажанні заняття для кожного, а саме: для любителів дайвінгу відрито безліч шкіл, катання на водних мотоциклах або на катамарані залишить незабутнє враження, риболовля чи підводне полювання, романтична прогулянка прогулянка на яхті під зірками і безліч інших занять зробить Ваш відпочинок неповторним.Побувавши на Мальдівських островах, Ви зрозумієте, що рай на землі існує.

 

Ціна від 600у.о.

Транспорт: Будь / Авіа  

Похожие страницы: