Весілля на Мальдівах Відгуки

Незабываемые впечатления свадьбы на МальдивахВесілля! Це самий чарівний момент в нашому житті. Як зробити це подія незабутнім?

 

Одружитися на островах, під яскравими променями сонця, прямо на білосніжному пляжі, в оточенні прекрасних пейзажів.

 

Визначається місце розташування курорту просто: слід знайти Атолл Північний Мале.Близько 25 хвилин поїздки на моторному човні буде потрібно для того, щоб з міжнародного аеропорту Хулуле дістатися до готелю. Расположение на Мальдивах острова БандосДілянка суші невеликий: його неважко обійти неспішним кроком за 15-20 хвилин.

Недалеко від берегової лінії острова Бандос Мальдів розташований один з найкрасивіших рифів архіпелагу.Від берегової лінії пляжу до нього відстань всього лише 50-60 метрів.

Ці прекрасні острови привертають молодят з усього світу.

 

Організація весілля на Мальдівах

 

Мальдіви - це держава-острів, яке лежить по обидві сторони Індійського океану на кордоні з екватором.Тисячі років тому, під час катаклізмів і вивержень вулкана, утворилося безліч коралових рифів.Тому тури на Мальдіви користуються попитом весь рік. Але ми радимо купувати путівки на Мальдіви в період листопад-березень.Тому що в інші місяці року, Мальдівські острови зустрінуть вас неспокійною погодою у вигляді мусонів і проливного дощу.Наше турагенство пропонує тури на Мальдіви з Донецька на наступні популярні курорти: Арі Атолл, Північний Мале Атолл, Південний Мале Атолл, Баа Атолл, Атолл Хаа-Аліф, Вааву Атолл і т.д.

, де можна провести svadebnuû церемоній на будь-який смак.

Похожие страницы: