курорти Мальдіви

На всіх курортах пропонують одні й ті ж базові зручності та послуги.Однак необхідно враховувати, що курорти постійно модернізуються, тому радимо уточнити подробиці безпосередньо перед бронюванням туру.Всі курорти організовують зустріч гостей в аеропорту і доставку до потрібного острова.Навіть якщо ви полетите на гідроплані, потім вам напевно доведеться скористатися човном, яка довезе вас до берега від місця посадки.Острівна пристань напевно виявиться короткою, але, якщо лагуна дрібна або широка, пристань буде досить довгою, що досягає того місця де починається глибина. Це означає, вам має бути довга піша прогулянка. До деяких островам доступ може бути ускладнений, особливо під час хвилювання на морі.

 

Від пристані до стійки реєстрації відстань зазвичай невелика, як втім, і сам острів.Ваш багаж вивантажать з трансферної човни і доставлять у вашу кімнату.У реєстратурі новоприбулим зазвичай пропонують напої (безалкогольні) - чим більше фешенебельним виглядає острів, тим більш екзотичним буде це частування.

 

Зона реєстрації гостей на курорті може виявитися просто стійкою під навісом, з піском на підлозі, або елегантним, обробленим мармуром приміщенням, де вам запропонують присісти, поки ви будете заповнювати папери.Це відповідний час, щоб уточнити, що включено у вартість путівки (на одних островах стягує 10% за всі додаткові послуги, на інших немає), а також прийняте на острові час, розклад сніданків і обідів і т.д.

 

Зазвичай ресторан і бар розташовані недалеко від реєстратури, або в окремих приміщеннях, або як єдиний комплекс.Там же можна знайти громадські туалети та сувенірну лавку. На одних островах воліють підтримувати спокійну і невимушену атмосферу (піщані підлоги і персонал у вільному одязі), на інших викладені плиткою підлоги покриті килимовими доріжками, а персонал в уніформі навряд чи можна переплутати з гостями.

Похожие страницы: