Гарячі тури на Мальдіви

Десь посередині Індійського океану знаходиться унікальна держава Мальдіви, розташоване на 26 коралових атолах. Мальдіви вже довгі роки тримають заслужену «пальму першості» серед інших острівних держав у сфері організації відпочинку. Причин цьому безліч. Туризм - основна стаття доходу держави, а, значить, якістю відпочинку на Мальдівських островах приділяється величезна увага. Прекрасний клімат Мальдівських островів також розташовує до комфортного і безтурботного відпочинку. Сезон сильних дощів на Мальдівах не довгий - з червня по серпень. Період, коли нічні зливи можуть потривожити туриста, триває до листопада, але як раз в цей час на туристичному ринку з'являються гарячі тури на Мальдіви. Це улюблене час відпочинку дайверів. За гарячими путівками на Мальдіви в сезон дощів приїжджає молодь з усього світу, щоб насолодитися вивченням таємничих глибин підводного царства.

Найпопулярнішим видом відпочинку на Мальдівських островах є дайвінг. Тисячі захоплених підводним плаванням туристів приїжджають сюди, щоб насолодитися незвичайною красою морських глибин. Тури на Мальдіви володіють особливою специфікою. Мета відпочинку на островах - повністю відключитися від мирської суєти, возз'єднатися з первозданною природою. Гарячі тури на Мальдіви дозволять вам відчути всі принади екзотичної подорожі. Девіз відпочинку на Мальдівських островах - «Ні новинам!».
Незважаючи на те, що готелі островів, в основному, мають категорію в 4-5 зірок, в маленьких комфортних бунгало відсутні телевізори, радіо і можливості для підключення особистих комп'ютерів. Тут ви не знайдете великих готелів і курортних комплексів. Прекрасні атоли так малі, що іноді на острові уміщається тільки один готель, що складається із затишних хатин, розкиданих по його території.

Похожие страницы: