Тури на Мальдіви на травневі свята

Мальдівські острови, які мирно розташувалися на невеликій групі з атолів у водах Індійського океану, являють собою якийсь райський куточок на нашій планеті. І дійсно, побувавши на цій прекрасній землі, потроху починаєш вірити в чудеса. А як інакше тоді утворилися настільки прекрасні білосніжні піски на безкрайніх берегах Мальдівських островів, які омивають ласкаві води бездонного голубого океану? А палюче сонце зі своїми яскравими променями, зігріваючими пісок, тим самим роблячи повітря томним і п'янким? Тропічний рай круглий рік - ось що з себе представляють Мальдіви. Завдяки тропічного клімату на островах туризм і банальний пляжний відпочинок можливі на протяг всього року. Що стосується святкових дат в році, наприклад травневі свята, то придбати тур на Мальдіви не складає особливих проблем. Навпаки, такі травневі тури дуже популярні, що робить їх ще більш доступними для більшості туристів.

Вся справа в тому, що саме в травні клімат найбільш сприяє відпочинку і різних видів туризму, як активного, так і пасивного. Комфортні температури повітря і води роблять пляжний відпочинок просто незабутнім. Спека дуже м'яко переноситься місцевими жителями і туристами острова, так як легка прохолода мирських бризів не дає спеці вступити в права на повну силу. До того ж іноді трапляються опади у вигляді дощів, але вони дуже короткочасні, і лише на кілька годин приносять довгоочікувану прохолоду і вологість.
Про кращому місці для дайвінгу можна тільки мріяти. Мальдіви - це «Мекка» для дайверів з усього світу. А інакше й бути не може. Зачаровує краса підводного світу залучає туриста в стан трансу, а буйство фарб і життя просто вражає уяву. Одним словом, Мальдіви - це незаймана земля, яка названа раєм на планеті.

Похожие страницы: