Відпочинок на Мальдівах з Єкатеринбурга

Мальдіви

 

Мальдівські острови - це 2000 коралових островів, об'єднаних в 26 атолів, розташованих в 700 км на захід від Шрі-Ланки в водах Індійського Океану і перетинає лінію екватора.Тільки 199 островів заселені і ще на 74 островах створені туристичні курорти, інші острови абсолютно нежилі.Кожен острів абсолютно не схожий на інший, одні потопають у зелені, на інших немає майже нічого, крім білосніжного піску і блакитної води. Відпочинок на Мальдівах запам'ятається на все життя.

 

Клімат тут теплий тропічний, рівний без коливань протягом року, температура повітря від 24 до 30 градусів.Відпочинок на Мальдівах схожий на казку. Як і тисячі років тому мандрівників зачаровують коралові острови з білосніжними пляжами, облямовані пальмами, кристально-чисті теплі води, бірюзові лагуни, прекрасні коралові рифи з екзотичними морськими мешканцями.

 

Особливості відпочинку

 

Мальдіви - мусульманська країна, провезення міцних напоїв строго заборонений.Випити ви зможете тільки в барах і ресторанах готелів, де служать приїжджі з Шрі-Ланки та Індії (громадянам цієї країни торгувати спиртним заборонено).Готелі використовують наступну готельну класифікацію: Deluxe, Superior, Standard, що приблизно відповідає європейській класифікації 5, 4 і 3-зіркового готелю. Така особлива класифікація викликана специфічністю місцевих готелів, розташованих на маленьких островах, з обмеженою инфрастуктурой, де пропонується проживання в бунгало або котеджах не вище 2-х поверхів.

 

Подорож на острови подарує вам відчуття спокою, тишу, відпочинок від суєти і поспіху, ви забудете про час і турботах.Ні Туризм на Мальдівах Це не тільки bezmetežnost надається, Це і багато vodnykh розваги.До послуг туристів водні лижі, водні мотоцикли, вінд-серфінг, катамарани.Можна також повчитися підводному плаванню з аквалангом, з'їздити на цілий день на риболовлю.

 

Похожие страницы: