Дайвінг на Арі Атолі Мальдів

Арі Атолл є одним з прекрасних курортів Мальдівських островів. Довжина цієї курортної зони становить 96 кілометрів, а ширина - 33 кілометри. Атолл включає 26 островів, всі вони є прекрасним місцем відпочинку.

Тут туристи можу займатися різними водними видами спорту. Для цього створені всі умови. Можна займатися віндсерфінгом, можливо плавання з маскою і ластами, кататися на водних лижах, плавати в каное, на катамарані, брати на прокат човни, розважатися на водних бананах, скутерах, займатися парасейлінгом. Тут відкриті дайвінг-центри. На Арії Атолі Мальдівських островів для туристів організується риболовля, проводяться екскурсії на розташовані поблизу острова.

Дайвінг на Мальдівах - одне з головних занять туристів. Дайвінг-центри працюють на всіх курортах Арії Атола. Окремі дайв-ділянки цієї місцевості відрізняються світовою популярністю, тому Арії Атолл користується популярністю у досвідчених дайверів.

Дайвінг на Арі Атолі Мальдів

Острови Алавелі, Маччафуши, Вілігілівару, Еллаіду і Батала прославилися як "острова дайверів". Вони здобули велику популярність у любителів підводного плавання завдяки тому, що мають зручним підходом до рифів з прекрасних піщаних пляжів. До того ж, поблизу знаходиться декілька морських заповідників. Ангага відомий як "острів-пляж" (на частку пляжу припадає понад 25% його території). Кудафолуду є одним з перших островів-готелів вищого класу на Мальдівах. Крім того, туристів чекає місцева визначна пам'ятка - гігантське дерево - баньян, яке росте прямо в готелі.

Всі дайвери, відпочиваючі на Арі Атолі, можуть отримати задоволення від відвідин цікавих морських заповідників Мая-Тіла, Орімас-Тіла, Фіш-Хед, Кудара-Тіла. Також цікавий для відвідування приголомшливий кораловий риф під назвою Брокен-Рок, який знаходиться на півдні атола Арі, і риф Майя-Тіла, розташований на півночі. Однак найголовніша пам'ятка рифів на Мальдівах - це скати. Найбільше їх можна побачити в районі рифа Мадівару (Манта-Риф). Великий інтерес представляють також акули-молот, туристи будуть зачаровані і іншими мешканцями відкритого океану. Північна сторона рифа острова Калаханді-хура популярна завдяки своєму унікальному підводному рельєфу і зграй сірих акул.

В магазинах Арі Атола туристи можуть придбати різні сувеніри, одяг, прикраси та парфумерію.

Похожие страницы: