Подорожуй, поки молодий!

Подорожі прекрасні в будь-якому віці. Але тільки в молодості людини переповнює жага знань і нових звершень. Плюс до цього в юності ми охочіше йдемо на ризик. Тому максимально подорожувати треба в молодості, в той час, коли інтерес до життя свіжий і непохитний. Більш того, подорожі на зорі дорослого життя не тільки радують сиюминутно, а й стануть вигідною інвестицією в майбутнє.

1. Подорож прикрасить резюме

Ви можете місяцями шукати роботу, постійно переписувати своє резюме, бігати по співбесідою, але так і не отримати бажану посаду. Часто це відбувається через пересічності Вашої історії. Якщо ж в резюме Ви перерахуєте країни, в яких побували, і досвід, який отримали завдяки спілкуванню з людьми різних національностей і поглядів, це представить Вас, як людину комунікабельну, допитливого і ерудованого. Великий досвід подорожей говорить про те, що Ви вмієте ладити з людьми, знаєте кілька іноземних мов і легко адаптуєтесь в нових умовах. Між звичайним резюме і резюме мандрівника завжди виберуть друге.

2. Подорож продовжить статус «студента»

Робота - не вовк, в ліс не втече. Дозвольте залишитися собі в статусі «студента» ще деякий час. Ви вже закінчили школу і інститут, і попереду Вас чекають тільки суворі будні, які Ви будете проводити на роботі. Відпочиньте перед цим довгим шляхом. Наберіться сил. А якщо все ж думки про роботу не покидають Вас, пошукайте пропозиції щодо обміну студентами. Або зверніться в організації, які влаштовують стажування для студентів закордоном. Бути може, це і стане Вашим шансом піти від метушливої реальності і влаштуватися на роботу мрії. Використовуйте всі можливості, які у Вас є. Зараз Ви починаєте будувати своє життя, так подбайте про міцному фундаменті.

3. Нарешті - свобода!

Більше 15 років головним пріоритетом у Вашому житті була школа: спочатку початкова, потім - середня, потім - вища. Все було зав'язано на освіті, і Ви не могли собі дозволити кинути все і відправитися в дорогу. Зараз же Ви нарешті вільні! Позаду - навчання, попереду - робота. А тут і зараз - шанс побачити різні країни і міста, отримати корисний досвід і зробити перезавантаження. Не переживайте, що за час подорожей Ви забудете все, що вчили, і втратите шанс знайти хорошу роботу. Навпаки, подорожі стануть Вашої козирною картою. Ваша думка буде авторитетним, адже воно підкріплене не тільки знаннями, а й досвідом.

4. Незабутні знайомства

Куди б Ви не поїхали і чим би не займалися під час подорожей, Ви зустрінете безліч чудових людей, які так само, як і Ви, відкриті цьому світу. Саме такі знайомства часто перетікають в дружбу на все життя, а може, і в любов. Не пропустіть людей, які можуть зробити Вас щасливим.

5. Ви пошкодуєте, якщо відмовитеся від подорожі

Ви, безумовно, буду шкодувати. Багато молодих людей відразу після отримання диплома біжать влаштовуватися на роботу і заковують себе в ланцюзі на все життя. І всі вони як один шкодують, що ні помандрували, коли це було так потрібно. Прислухайтеся до порад мудрих людей, які вже втратили свій шанс. Подорожуйте поки молоді. Зараз або ніколи.

Похожие страницы: