Відпочинок на Мальдівах Вартість Фото

відпочинок на Мальдівах

Відпочинок на Мальдівах - насамперед відокремлений і спокійний. Навіть на Новий рік тут немає гучних натовпів туристів.Якщо Ви хочете поніжитися під гарячим тропічним сонцем на мальовничому березі, без шуму і суєти, Мальдівські острови - саме те, що Вам потрібно.Тури сюди ідеальні і для медового місяця, і для романтичного відпочинку.Надзвичайно красиві пейзажі, чудові домашні рифи і звичайно ж спокій і відокремленість, роблять Туризм на Мальдівах справжній рай.

 

Правильно Як вибрати готель?

 

V Ланг на вас pomožet наш вибір турів та консультування керівників.Особливістю Мальдівських островів є те, що на одному острові розташований тільки один готель (є 2-3 острови - виключення).Автотранспорту немає - пересування по острову на велосипеді або на човні.Це лише підкреслює самітність і спокою відпочинку. З цієї особливості слід одна важлива рекомендація: якщо для вас на відпочинку необхідна якась опція, наприклад, тенісний корт, басейн, ресторан з особливою кухнею або дитячий майданчик, будь ласка вибирайте готель, в якому є все, що вам потрібно.Так як не буде можливості докупити цю послугу в сусідньому готелі.

 

Ціни на відпочинок на Мальдівах визначають рівень сервісу в готелі.Пляжі, природа, море, підводний світ і берег скрізь однакові. Відмінність готелів тільки у рівні обслуговування і в списку послуг, що надаються, що і визначає різницю у вартості туру.

Похожие страницы: