Мальдіви Пам'ятки Екскурсії

Екскурсії на Мальдівських

Що таке острів, найлегше зрозуміти на Мальдівах.Тут навіть не буде потрібно уяву, щоб уявити, що цей шматочок суші з усіх боків оточений водою.А ось у те, що у жителів цих островів є своя історія з завоюваннями, державними переворотами, змінами династій, скасуванням і відновленням Султанату, заколотами і окупацією, віриться насилу.

 

Чомусь це здається природним для материків, але для 1190 маленьких біло-зелених точок в Індійському океані представляється абсолютно нехарактерним.Адже навіть зараз населених островів тільки 200, причому 25% всього місцевого населення проживає в столиці, тобто на одному острові.На 73 островах розташовані курорти, а слово «курорт» тут найчастіше означає «готель»: один готель на одному острові.

 

З визначних пам'яток Мальдівських островів самі значущі - це чисте море, білий кораловий пісок і сонце.Тут нікуди ходити, нічого дивитися і нема на що витрачати гроші. Але поїхати сюди варто обов'язково, хоча і досить дорого.

 

Це місце, де час тече в незвичному ритмі, підвладному особливому ленному стилю, який не можна назвати ні швидким, ні повільним.Час в звичайному світі - самий невідповідний вимір: його завжди або занадто мало, або дуже вже багато.Тут його достатньо, звичне відчуття реальності накриває тільки тоді, коли вже пора повертатися.І урбаністичні настрою потужно атакують заколисане єднанням з природою свідомість.

 

Мальдіви - квінтесенція поняття «відпочинок». Адже відпочинок - це не враження, не гострі відчуття і не зміна роду діяльності.Відпочинок - це спокій, розслаблення, тільки позитивні емоції. Це відчуття щастя, яке огортає тебе повністю, пронизує повітря і світиться дурнуватим світлом в очах.Чисті насичені кольори: синій, бірюзовий, білий і зелений - переважають в цьому шматочку життя, де можна годинами не рухатися, потягуючи прохолодний коктейль і зариваючи пальці ніг в теплий і дрібний пісок, де можна жити тиждень на площі в 200 кв.метрів і відчувати себе надзвичайно вільним.

 

Дістатися до аеропорту міста Мале, столиці Мальдівів, можна прямим рейсом з Москви чи стикувальним з Єкатеринбурга через Дубаї.Іноді з Єкатеринбурга організовуються ...

Похожие страницы: