Сідней славиться своїм оперним театром

Країна, яка знаходиться на краю землі. Саме так характеризували Австралію стародавні мореплавці. Зараз цей материк є добре вивченим і дуже мальовничим. Найбільшим містом на цій території, звичайно ж, є Сідней. Це місто змінилося до невпізнання за останні півстоліття, прийнявши вигляд самого сучасного мегаполісу. 

Із заходу Сідней оточують Блакитні гори, які були названі так по одній простій причині. При високій температурі ефірні масла, якими сповнені евкаліптові дерева, починають випаровуватися, а сонячні промені, відбиваючись на мікрокраплі масляної димки, при розсіюванні дають блакитний відтінок. 

Сідней славиться своїм оперним театром. На багатьох картинках, присвячених цьому місту, зображується саме цю споруду, яка стала справжнім символом мегаполісу. Оперний театр був спроектований датським архітектором Йорн Уотзоном, він розташовується на мисі Беннелонг-Пойнт. При першому погляді на цю споруду здається, що це величезний парусник, який розсікає води затоки. На будівництво цієї будівлі пішло 14 років. Урочисте відкриття відбулося 20 жовтня 1973. 

Оперний театр містить три зали, в яких відбуваються всі театральні та музичні дійства. Також тут міститься висококласна звукозаписна студія. 

Харбор-брідж - це міст, який може змагатися з оперним театром у сфері популярності. Цей однопрогоновий міст є одним з найдовших споруд в своїй категорії. Він побудований над затокою ще в 1932 році. Цікаво те, що після відкриття Оперного театру, цьому мосту дали негласне прізвисько «Вішак для одягу» напевно тому, що він підноситься на 52 метри над водами затоки. 

Це місто дуже молоде, тому тут не знайдеш стільки історичних пам'яток як у Лондоні та Празі, але дещо тут все ж є. Белмейр і Педдінгтон - це вікторіанські квартали, які варто відвідати. Для любителів розважатися квартал Рокс стане приємним притулком на кілька годин. Важко повірити, що раніше тут нічого не було крім залишків робочого селища. Не варто обділяти увагою монетний двір і острівну в'язницю, на базі якої спорудили військову фортецю. Дуже популярним місцем вважається Королівський ботанічний сад, де розташовується Палац губернатора, і точка, яка відкриває чудовий краєвид затоки, названа на честь дружини губернатора «Крісло пані Макуорі». 

Сіднейські пляжі не потребують реклами або особливого представлення. Вони давно закріпили за собою статус «кращих» на узбережжі Тихого океану.

Похожие страницы: