Мальдіви Острови Опис

Атоллы и острова Мальдивской РеспубликиМальдівські острови - унікальне творіння природи і дивний туристичний об'єкт.Перебуваючи в Індійському океані неподалік від Індії, держава є мусульманською республікою.При цьому повагу до туристів настільки сильно, що основним християнським святам приділяється належна увага.Мальдівська Республіка складається з декількох атолів, які, в свою чергу, включають в себе численні острови.Для відвідування туристами відкрито тільки 10 груп атолів з 20. При цьому практично кожен готель на Мальдівах займає окремий острів, що дає туристам відчуття спокою і безтурботності.Однак і для любителів активного відпочинку є чим зайнятися - на островах для цього є маса можливостей, включаючи дайвінг, заради якого це острівна держава відвідують дайвери з усього світу.У Private ékzotičnosti Туризм на Мальдівах otličaetsâ до служби Верховного Urovnem.

 

Атоллы и острова Мальдивской РеспубликиУ Materiale Turister.ru піде мова на структури Maldivskoj Республіки - атол і острів з ними опис і podrobnoj informaciej.Також ви можете вивчити докладні карти атолів:,,,,,,,,, і.

 

Атолл Кегата (Північний Мале)

 

Атолл Кегата, або Північний Мале, включає в себе 8 рибальських та 27 курортних островів, будучи головним і самим туристичним в Мальдівської Республіці.Місця до столиці острівці відведені під аеропорт, птахофабрику, завод кока-коли, зберігання запасів палива та інші особливі потреби.

 

Мале - місто-острів, столиця Мальдівської республіки

 

© www.flickr.com

 

Мале - одна із самих мініатюрних світових столиць, її площа дорівнює всього 1, 8 кв.км. Незважаючи на невеликі розміри, протягом багатьох століть Мале залишається політико-економічним і культурним центром Мальдів.Завдяки красі палаців, відбудованих для правителів республіки, місто називають «островом султанів», але навіть при бурхливому розквіті економіки і величезної щільності населення він схожий на екзотичну сільце, загублений рай на водних просторах Індійського океану.

Похожие страницы: