Чудесний відпочинок на Мальдівах з дітьми

Мальдівські острови - вибір не багатьох, оскільки відпочивати туди їдуть в основному люди з високим достатком. Острови включають в себе 1190 атолів, кожен з яких яляется ідеальним місцем для відпочинку. Комфортно на Мальдівах будуть почувати себе любителі екстриму (дайвери) і люди, які віддають перевагу тишу і спокій. А місцеві аборигени завжди готові розповісти гостям цікаві історії та легенди про свою батьківщину.

Чудесний відпочинок на Мальдівах з дітьми. Для них там передбачені розважальні програми на свіжому повітрі, спортивні водні заходи та веселі свята з професійними аніматорами. Зробіть більше свій відпочинок на Мальдівах! Фотографії, яскраві і радісні, будуть зігрівати Вас спогадами в зимові вечори. Пам'ятки Мальдів - це столиця Мале (сама маленька у світі), там розташована мечеть 16 століття, колишній султанський сад, Національний Музей.
Як дістатися?

Є можливість полетіти прямим рейсом з Москви у Мале компанією «Аерофлот» або «Трансаеро». Вильоти відбуваються в середу і суботу. В дорозі туристи проводять до 9 годин. Щоб заощадити, можна летіти з пересадкою в Дубаї або Коломбо.

Аеропортний збір складає 15 доларів, але найчастіше ця сума вже включена у вартість квитка. При виїзді з країни аеропорт стягує збір у розмірі 10 доларів, якщо ця сума не входила в квиток.

Перейшовши в розділ тури на Мальдіви, Ви можете самостійно підібрати і замовити собі тур на весь сезон 2015 року. Так само пропонуємо ознайомитися з спецпропозиціями туроператорів.


Віза і таможня

Громадянам Росії і СНД віза для в'їзду в країну не потрібна. Митні правила майже ті ж, що і в інших країнах - ввезення і вивезення валюти не обмежений. Особливість митного контролю в тому, що багаж тут перевіряють дуже жорстко. Ввозити можна до 200 сигарет, парфумерії - 125мл.

Специфіка Мальдівської митниці - не можна провозити будь-якої алкоголь, салямі, свинину, наркотичні речовини і порнографію. З алкоголем особливо строго - раніше можна було здати його на зберігання в аеропорту, але зараз конфісковують. Вивозити не вирішується вироби з панцира черепахи і предмети, які були знайдені на дні моря.
Транспорт

Між островами можна переміщатися, вдаючись до допомоги місцевих жителів - у багатьох є «дони» (дерев'яні катери, мають плоский дах). Водні види транспорту перевозять людей з острова на острів години за дві. Також туристи користуються вертольотами або гідролітаками.

На автомобілях пересуваються тільки в столиці, в інших містах популярним видом транспорту є велосипед. Можна зустріти фірми, де мопеди та мотоцикли здаються в оренду.

Гроші та банки

Офіційна валюта країни - руфій. Паралельно з нею в грошовому обороті співіснують долари і міжнародні кредитні карти.

Банки працюють до 13.30, вихідні дні в п'ятницю і суботу. Курс обміну валюти у всіх банках однаковий, так що можна спокійно міняти гроші в будь-якому з них.

Руфії при собі краще мати для покупок сувенірів або тропічних фруктів у місцевого населення. Готелі ж приймають оплату тільки в доларах і євро.

Похожие страницы: