АЕРОПОРТ МАЛЬДІВИ

Мальдіви - це група найкрасивіших коралових островів посеред Індійського океану. З вікна ілюмінатора острови виглядають дивовижною картиною - наче нитка перлин кинули на бірюзову гладь води.

Безліч людей вибирають Мальдіви для відпочинку, щоб побачити рай на землі. Буйна зелень тропічних рослин, дивно білий пісок, що виблискує вода, ласкаво набігаюча на пустельний берег. Ці пейзажі Мальдівських островів немов зійшли з картини, яка втілює мрії про відпочинок і спокої.

Коли мандрівники прилітають в аеропорт, Мальдіви зустрічають їх одним зі своїх островів - Хулуле, який знаходиться біля острова-столиці Мале. Раніше він був єдиним міжнародним аеропортом, але нещодавно був відкритий ще один аеропорт, на острові Ган.

Всі приїжджають на Мальдіви повинні мати дійсний паспорт. Оформляти візу не треба, її видають на 30 днем всім, хто правильно заповнив документи. У туристів повинен бути зворотний квиток і не менше 25 доларів на кожен день перебування на Мальдівах. У високий сезон, коли більшість готелів заповнені, треба отримати підтвердження броні.

Міжнародний аеропорт Мальдіви знаходиться на окремому, штучно розширеному, острові для подовження злітно-посадкових смуг. Приземлення для мандрівників виявляється дуже ефектним і несподіваним, так як при посадці літак мчить прямо на крихітними островами і човнами, а землю видно тільки за кілька секунд до приземлення. Та й сам політ доставить Вам масу задоволення. Чого варта одна тільки реклама в Аероекспрес!

Місцева злітна смуга літаків починається і закінчується у воді. Це єдиний у всьому світі такий аеропорт - Мальдіви не можуть похвалитися великими територіями, і тому при будівництві аеропорту довелося насипати землю, щоб подовжити острів.

Відразу ж після прибуття в аеропорт Мальдіви зачарують вас. Для трансферу тут пропонуються не звичні автомобілі і мікроавтобуси, а катери і гідроплани. Поїздка на гідроплані подарує можливість поглянути на Мальдівські острови з повітря. Острови тут ніби вийшли з мультика про Чунга-Чанга - крихітні, чарівні, з кокосовими пальмами, і белейшім піском.

Мальдіви не обдурять ваших очікувань. Природа чудова, пляжі прекрасні, а підводний світ надзвичайно барвистий і багатий.

Місцеві жителі тут дуже гостинні. Сервіс просто чудовий, обслуговування на високому рівні, як номерах, так і в ресторанах. Обслуговуючий персонал - привітні місцеві жителі, зазвичай чоловіки. Жінкам тут не прийнято працювати.

Похожие страницы: