Кращі Готелі Мальдіви Відгуки

Будиночки на Cocoa Island

На Мальдівах є готелі, в яких ви будете почувати себе як в раю, і в плані сервісу і в плані навколишнього вас природи, а є ті, в яких ви просто добре відпочинете.

 

Відгуки експертів про готелі Мальдів

Головний критерій потрапляння в казковий рай - вартість готелю, а не його категорія в каталогах чи інтернеті.

Офіційної класифікації готелів на Мальдівах немає, тому рідко, але бувають конфузи, коли очікування туристів від відпочинку не виправдовуються.Різниця між деякими п'ятірками на Мальдівах як в ціні, так і в якості обробки, меблів в номерах, в обслуговуванні, флорі і фауні самого місця розташування можуть бути досить істотними.Тому тривіальний рада - перед поїздкою на Мальдіви, накопите достатньо коштів, для того щоб у вас був вибір і ви змогли придбати тур саме в той готель, в якому вам буде комфортно відчути себе Робінзоном Крузо.

 

Якщо ви вибираєте розкішний дорогий готель, зверніть увагу на міжнародні ланцюжка, представлені на Мальдівах у великій кількості, всі вони мають офіційні сайти з достовірною інформацією і фотоматеріалами, а от якщо ви все-таки змушені заощадити, і берете готель, так скажемо, місцевого виробництва, краще послухайте ради вашого турагента.

 

Якщо ви вже відпочивали в Арабських Еміратах, то готельна база цієї країни в топ-лінійці готелів порівнянна з Мальдивами в плані сервісу, харчування, якості та оздоблення номерів, але архітектура і концепт відпочинку в цих країнах різний.

 

Особливості перебування на Мальдівах

 

Мальдівська nazyvaût Так, не випадково, вже офіційно Цей 19 ostrovnyh atollov.Атоли - скупчення невеликих за розмірами коралових островів. Об'єкти розміщення на Мальдівах правильніше називати острова-курорти, а не готелі, адже, як правило, готель-курорт - це окремий острівець.

 

Хоч ми в цьому розділі і говоримо про готельної базі, не можна не сказати, що при виборі курорту ви повинні враховувати його географічне положення, вид і вартість трансферу до нього.До деяких готелів вам доведеться летіти літаками місцевої авіакомпанії Air Maldives, є острови, куди можна відправиться на вертольотах, водних аеропланах, швидкісних човнах, а ось на найближчі, можна використовувати місцеву човен дони (dhoni) - найекономічніший вид транспорту на Мальдівах.

Похожие страницы: