Мальдіви: погода і клімат

З усіх достоїнств, якими володіють Мальдіви, погода, мабуть, є основним. Завдяки близькості островів до екватора, температура повітря протягом року залишається стабільною, не опускаючись нижче 240С і не піднімаючись вище 300С. Вода навколо численних атолів прогрівається до 250C.

Вы можете играть в любимые игры онлайн на Netent Slot Games в любое удобное для Вас время.

Так як Індійський океан з усіх боків омиває Мальдіви, погода тут визначається сезонними вітрами, мусонами, напрям яких різко змінюється двічі на рік. Ласкавий північно-західний континентальний вітер, який корінні жителі називають «ірувай», дме з грудня по березень. Йому на зміну приходить більш сильний мусон з південного заходу.

Приблизно 100 днів в році, коли південно-західні вітри обходять Мальдіви, погода стоїть суха і сонячна. В інший час нерідкі тропічні зливи. Як правило, вони раптово починаються і швидко закінчуються, тому повністю дощових днів на Мальдівах не буває. Хоча острова і лежать осторонь від областей, які регулярно атакують циклони, з травня по жовтень тут часто дме сильний вітер. Кілька днів у квітні та жовтні варто повний штиль, і ні єдине подих вітерця чи не порушує водну гладь.

Незважаючи на екваторіальне положення, яке займають Мальдіви, погода тут не буває спекотною. Індійський океан стримує пекучу спеку і пом'якшує перепади температур, що створює ідеальні умови для відпочинку. У той час як в інших областях земної кулі панує холод, вогкість або виснажлива спека, на Мальдівських островах завжди комфортно і тепло. Неабиякою мірою саме цим визначається привабливість тропічного раю в Індійському океані для туристів.

Якщо ви вибрали для відпочинку Мальдіви, погода, звичайно, відіграє велику роль, проте не менш важливі й інші фактори. Туристичний сезон триває на Мальдівських островах з грудня по березень, тому якщо поїздка планується на цей час, необхідно замовляти тури заздалегідь. Пік відвідуваності Мальдів припадає на Новий Рік та різдвяні канікули. Відповідно, в цей період ціни злітають до небес, а знижки пільгові умови відсутні. Щодо недорогий відпочинок на Мальдівських островах можливий з травня по листопад. В цей час тут тепло, але дощитиме, зате мало відпочиваючих, а вартість турів цілком доступна. Періоди міжсезоння в листопаді і квітні є «золотими днинками» для дайверів, які можуть повною мірою насолодитися зануренням в прозору воду лагун.

Похожие страницы: