Загублені країни

Подорожувати в наш час - легко і доступно. Туристичні фірми та країну підберуть цікавіше, і курорт подешевше. Але вибір місць для відпочинку, на жаль, не великий. Ні, звичайно, поїхати сьогодні можна і за Полярне коло. Але хто туди їздить? Як правило, всі орієнтуються на досвід і поради друзів або відгуки туристів. Однак, Ви ризикуєте потрапити на курорт, де зовсім не зможете відчути країну і традиції, адже Вас будуть оточувати точно такі ж туристи, як Ви, а не місцеве населення. Ні нових знань, ні усамітнення. Але вихід є завжди. І в цьому випадку це - подорож в найбільш непопулярні у туристів країни.

Не поспішайте думати, що робити в таких країнах нічого, адже не дарма вони непопулярні. Насправді, причини загубленості деяких держав у світі можуть бути різними. Це і віддаленість від материків, і посилені правила оформлення віз, і не зовсім райдужне минуле. Так чи інакше, а саме в таких місцях можливо забути, хто Ви і звідки приїхали, і насолодитися новим світом, реальністю, про існування якої Ви навіть не здогадувалися.

Чи знали Ви, що у нашумілих Маврикія і Сейшел є серйозний конкурент? Це Коморські острови. Краса природи і прозорість океану тут нічим не відрізняється від вищезазначених островів. Однак політична ситуація, на відміну від кліматичної, несприятлива. Тим не менш, там Ви точно не зустрінете своїх співвітчизників.

Любителі екзотики можуть відправитися до Туркменістану. Саме на території цієї країни розкинулася пустеля Каракуми, і причаїлися руїни старовинних міст і укріплень. Тут є на що подивитися і чому здивуватися, але влада встановила настільки жорсткі умови видачі візи, що дорога туристам туди практично закрита. Більше того, Туркменістан абсолютно рекламує себе за кордоном, що робить його «невидимим» для навколишнього світу. Якщо Ви шукаєте місце, де можна сховатися від сторонніх очей і відпочити від суєти, можете спробувати щастя, відправившись в цю країну.

Любителям розкоші варто звернути увагу на Маршаллові острови. Цей шматочок раю важкодоступний через дорогий переліт. Однак, тутешні краси нічим не поступаються Мальдивам. Якщо Вас не бентежить, що більше півстоліття тому американці тестували неподалік ядерні бомби, що також впливає на скорочення кількості туристів, то сміливо вносите острова в свій список місць, в яких Ви мрієте побувати. А, може, такий непевний минуле навпаки приверне Вас в ці місця.

Незаслужено забутий і неймовірно красивий острів Тувалу взагалі можна по праву вважати загубленим державою. Окрім місцевих жителів, його майже ніхто не бачив. Тропічний пляж і блакитні води Тихого океану, які омивають береги держави, безсумнівно вразять Вас і полонять на Всю решту життя. Якщо Ви вже бачили півсвіту, і не знаєте, чим би унікальним себе порадувати, вирушайте на Тувалу, адже це перша держава, яка піде під воду, якщо рівень світового океану буде і далі підніматися.

Іноді здається, що немає куточка на нашій планеті, куди б не ступала нога людини. Але це велике омани жителів Землі. Наша природа настільки багатогранна і чарівна, що завжди знайдеться шматочок суші, який зберіг первісну ідилію і чистоту.

Похожие страницы: