Тури на Мальдіви для відпочинку - це досить дорого, але зарядять енергією надовго

Мальдіви - це острівна держава, налічує близько 1190 островів формують 26 атолів, які ніколи не були частиною материка. Однак заселені всього лише 202 з них, вони подібні до перлин, розкиданим серед безкрайнього Індійського океану. Туристичні фірми Твері пропонують тури для відпочинку в цьому тропічному раю, адже Мальдіви широко відомі по всьому світу своїми курортами, кристально-чистими теплими водами блакитних лагун з білосніжними пляжами. Комфортабельні готелі найчастіше невеликі, здатні вмістити всього кілька сімей відпочиваючих або зовсім відокремлені у вигляді хатин спеціально для молодят. Відпочиваючи в них, туристи можуть навіть не помічати обслуговуючого персоналу, що дозволяє їм почувати себе, ніби на безлюдному острові, усамітнитися і насолоджуватися живою, незайманою цивілізацією природою.

Тури на Мальдіви будуть цікаві тим, хто хоче відпочити від цивілізації і повною мірою насолодитися принадами буйної природи, красою коралових атолів і найчистішими пісками на пляжах. Серед коралових рифів, зачаровують своєю красою, у великій кількості плавають екзотичні риби, тому підводне плавання розкриває дивовижний світ океану. Недарма Мальдіви визнаються світовою столицею дайвінгу.

Трохи про клімат
Відпочинок на Мальдівах можливий у будь-який час року, тому що Мальдівські острови розташовуються в екваторіальних водах Індійського океану і клімат тут вельми сприятливий. У зимові місяці температура не опускається нижче 16 ° с, а влітку не підвищується вище 32 ° с. Починаючи з квітня і до вересня часто йдуть короткочасні дощі, тому вологість підвищена і море часто неспокійний. А от з грудня по квітень на островах відмінна спекотна і суха погода, тому цей період вважається найсприятливішим для придбання туру і відвідування.
Як оформити візу
Тури на Мальдіви особливі тим, що не треба оформляти візу і робити щеплення, що дозволяє відправитися в подорож на відпочинок, не плануючи свою відпустку заздалегідь.

Пам'ятки і розваги
Тих, хто вирішив відправитися на Мальдіви на відпочинок, ціни не злякають, хоча вони досить високі, іноді навіть дуже. Зважившись на такий відпочинок, обов'язково під час туру варто запланувати відвідування столиці Мальдівських островів Мале, яка є однією з найменших столиць світу. Весь острів площею 1,8 до м² можна обійти хвилин за тридцять. Тут є мечеті, колоритний ринок, безліч сувенірних магазинів, кафе і ресторани з екзотичними стравами. Цікавим для відвідування є палац Султана, Мечеть Великої П'ятниці, тут можна навіть ознайомитися з рукописами Корану.

Місцеве населення проповідує Іслам і займається риболовлею, дрібними ремеслами з виробництва сувенірів в традиційному етнічному стилі, які із задоволенням розкуповують туристи.

Пропоновані туристам розваги це дайвінг, віндсерфінг, водні лижі, сноркелинг, а також спа-центри, павільйони яких побудовані над мілководдям, а в якості четвертої стіни в них відкривається вид на океан. Під тихий шелест хвиль проводиться ароматичний масаж для цілковитої релаксації. Замість анімації проводяться класи айкідо, йоги, тай чи, енергетичний масаж.

Туристу на замітку
Під час відпочинку на Мальдівах доведеться обмежитися в алкоголі, тому що продають його тільки в строго пристосованих для цього закладах - в особливих ресторанах і барах, оскільки місцевим жителям не тільки заборонено пробувати алкоголь, але й навіть доторкатися до нього руками.

Гарячі тури і Мальдіви речі несумісні, тому що цей напрямок індивідуального туризму, проте в певні періоди авіакомпанії пропонують спецтарифи на квитки, а готелі знижують ціни і пропонують бонусні ночі та інше для залучення туристів, що дозволить значно заощадити і на славу провести відпустку.

Похожие страницы: